تلفن همراه

رایتل هم به عرضه سیم‌کارت هدیه روی آورد

کلیه مشترکینی که در بهار ۹۳ اقدام به خرید هریک از سیم‌کارت‌های دایمی، اعتباری و دیتای رایتل کنند، می‌توانند علاوه‌بر سیم‌کارت خریداری شده، یک عدد سیم‌کارت اعتباری هدیه نیز دریافت کنند.
 
به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا)، مشترکین سیم‌کارت‌های اعتباری و دیتا که در بازه زمانی اجرای این طرح اقدام به خرید و فعال‌سازی سیم‌کارت خود کنند، پس از اولین استفاده از سیم‌کارت خریداری شده، پیامکی حاوی یک “کد هدیه” دریافت خواهند کرد.
این مشترکین ۳۰ روز فرصت دارند تا با مراجعه به وب‌سایت رایتل و استفاده از این “کد هدیه”، نسبت به ثبت‌نام یک سیم‌کارت اعتباری رایگان به نام خودشان و یا فرد دیگری اقدام کنند. ارسال این سیم‌کارت از طریق پست و به ‌صورت رایگان خواهد بود.
کلیه مشترکین سیم‌کارت‌ دایمی نیز مشمول دریافت یک عدد سیم‌کارت اعتباری هدیه، به یکی از روش‌های زیر هستند.
مشترکینی که به‌ صورت حضوری به فروشگاه‌ها رایتل مراجعه و اقدام به خرید سیم‌کارت دایمی رایتل کنند، بلافاصله سیم‌کارت اعتباری هدیه خود را دریافت خواهند کرد.
مشترکینی که از طریق وب‌سایت رایتل و یا با مراجعه به نمایندگی‌های رایتل اقدام به خرید سیم‌کارت دایمی کنند، سیم‌کارت اعتباری هدیه خود را به‌صورت رایگان و از طریق پست دریافت خواهند کرد.
علاوه بر هدایای بسته آغازین سیم کارت‌های اعتباری و دیتا، پنج هزار ریال به ‌عنوان اعتبار اولیه ویژه سیم‌کارت هدیه در نظر گرفته شده است. همچنین ۱۰ هزار ریال به عنوان اعتبار اولیه ویژه سیم‌کارت هدیه درنظر گرفته شده است.
مدت اعتبار تمامی هدایا ۳۰ روز بوده و پس از اولین استفاده از سیم‌کارت محاسبه می‌شود و پس از اتمام مدت اعتبار، هدایا قابل استفاده نخواهند بود.
در صورت عدم استفاده از سیم‌کارت پس از ۲ ماه از تاریخ ثبت نام، هدایای سیم‌کارت هدیه منقضی می‌شوند.

​​