تلفن همراه

بانک آینده جهت یاب عرضه کرد

در راستای ارائه خدمات به مشتریان بانک، سامانه تلفن‌همراه «جهت‌یاب آینده»، با تمرکز بر یافتن نزدیک‌ترین شعبه بدون نیاز به اینترنت و تنها با بهره‌گیری از سیستم «GPS»، به عنوان محصولی جدید از معاونت بانکداری الکترونیکی معرفی می‌گردد.
 
به گزارش آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)، این سامانه قابلیت نصب بر روی تمامی گوشی‌ها و تبلت‌های اندرویدی و ios را دارا بوده و شامل سه بخش اصلی است:
 
بخش نخست؛ جست‌وجوي اطراف: در اين بخش، موقعيت فعلي کاربر در مرکز يک رادار وجود دارد و مي‌تواند با تعيين فاصله و متراژ، اقدام به جست‌وجوي نزديک‌ترين شعب نمايد. هم‌چنين، به‌دليل خاصيت راداري، مي‌توان شعب را در تمامي جهات مکان فعلي مشاهده نموده و با اشاره به نام شعبه، از نشاني و ميزان فاصله مستقيم از موقعيت فعلي، مطلع شد.
 
بخش دوّم؛ جست‌وجوي جهتي: در اين بخش، کاربران با نگه‌داشتن تلفن‌همراه و يا تبلت، به‌سوي يک جهت خاص و با تعيين شعاع مورد نظر، فهرستي از شعبي را که در آن جهت وجود دارند، مشاهده خواهد نمود.
 
بخش سوّم؛ کاربران مي‌توانند با تعيين شهر مورد نظر و نيز منطقه مورد نظر خود، اقدام به يافتن شعب بانک آينده در آن منطقه و شهر نمايند.
 
جهت نصب آسان این برنامه بر روی تلفن همراه با سیستم عامل اندروید؛ به‌غیر از جستجو در برنامه بازار، می‌توانید دوربین تلفن‌همراه خود را روشن کنید و آن‌را بر روی رمزینه زیر نگه دارید تا برنامه جهت‌یاب را جستجو کند، حال می‌توانید به‌راحتی این برنامه را بر روی گوشی تلفن‌همراه نصب کنید.
 

​​