تلفن همراه

تقدیر جامعه حمایت از بیماران MS از ایرانسل

جامعه حمایت از بیماران ام. اس با اهدای لوح تقدیری از ایرانسل تقدیر کرد.
 
به گزارش روابط عمومی ایرانسل؛ طی مراسمی که در تالار وحدت برگزار شد از همراهی و همیاری مجموعه ایرانسل تقدیر و به پاس این همکاری لوح تقدیری به این اپراتور اهدا شد.
 
ایرانسل پیش از این و همزمان با ماه مبارک رمضان، امکان ارسال کمک‌های نقدی مشترکین شبکه تلفن همراه ایرانسل به منظور حمایت از بیماران مبتلا به ام.اس، از طریق پیام‌کوتاه و در قالب سامانه «مشارکت های مردمی ۸۱۱۸» فراهم کرده بود.
 
کلیه مشترکین سیم‌کارت‌های ایرانسل می‌توانند با ارسال یک پیامک بدون متن رایگان به شماره ویژه ۸۱۱۸ و براساس دستورالعمل ارسالی، از محل اعتبار سیم‌کارت ایرانسل خود، مبلغ مورد نظر خویش را مستقیماً به بیماران مبتلا به بیماری ام.اس اهدا کنند. این مبلغ، در صورت‌حساب مشترکین سیم‌کارت‌های دائمی منظور شده و از میزان شارژ مشترکین سیم کارت‌های اعتباری ایرانسل کسر می‌شود.
 
این سامانه در تعامل مشترک ایرانسل و جامعه حمایت از بیماران ام.اس ایران و بمنظور جذب حداکثری مشارکت های مردمی برای ساخت و تجهیز درمانگاه تخصصی و مرکز جامعه توانبخشی ویژه بیماران ام.اس و همچنین ایفای نقش مسئولیت اجتماعی ایرانسل برای حمایت از بیماران مبتلا به ام.اس راه اندازی شده است.

​​