تلفن همراه

نخستین تصاویر رسمی از آیفون 6 منتشر شد

منابع داخلی شرکت Foxconn به عنوان بزرگترین شریک سخت‌افزاری اپل تصاویر مربوط به گوشی هوشمند آیفون 6 اپل را منتشر کردند.
 
Close window
 
به گزارش گروه اخبار خارجی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)، خبرگزاری چینی WeiFeng با انتشار این تصاویر توضیح داد که در آن‌ها گوشی هوشمند جدید اپل به نمایش درآمده است. این طور که تصاویر نشان می‌دهند در این گوشی هوشمند کلید Home به سمت راست بدنه انتقال یافته است و این امر به کاربران امکان می‌دهد آسان‌تر از قبل برنامه‌های داخلی را مدیریت کنند.
شرکت اپل با این طراحی جدید سعی کرده است امکان حمل آسان‌تر گوشی در یک دست و استفاده از تمامی ابزارها را در حالی که نمایشگر بزرگتر شده است، فراهم کند.
 
 
اما در سمت چپ بدنه کلید بی‌صدا کردن دستگاه و کلیدهای کم/زیاد کردن صدا تعبیه شده‌اند که این بخش از آیفون 6 را می‌توان مشابه نسل پنجم iPod touch دانست. لازم به ذکر است که در این بخش از کلیدهای آیفون 5S با حالت دایره‌ای استفاده نشده است.
 
Close window
 
به گفته روزنامه Business Times، از دیگر قابلیت‌های قابل ملاحظه به‌کار رفته در این گوشی هوشمند می‌توان به پردازنده A8، حسگر اثر انگشت Touch ID و دوربین دیجیتالی 8 مگاپیکسلی اشاره کرد.
این گوشی هوشمند همراه با سیستم‌عامل iOS 8 به دست کاربران جهانی می‌رسد و ابزارهای جدید به کار رفته در آن شامل Healthbook، نسخه به‌روز شده Maps، TextEdit و Preview و همچنین ابزارهای ارتباطی جدید می‌شوند.
 
Close window
 

​​