گوشی

HTC زودتر از بقیه Android L را عرضه می‌کند

شرکت گوگل سرانجام پیش‌نمایش نسخه ویژه سیستم‌عامل خود موسوم به Android L را معرفی کرد و توضیح داد که این محصول از امروز آماده بارگذاری می‌باشد. با این وجود گفته می‌شود که نسخه جدید این سیستم‌عامل موبایلی طی چند ماه آینده نهایی می‌شود و به دست کاربران می‌رسد.
 
 
به گزارش گروه اخبار خارجی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)، به هر حال باید توجه داشته باشید تا زمانی که یک گوشی هوشمند جدید با این سیستم‌عامل به دست شما برسد چند ماهی طول می‌کشد. اما شرکت HTC به صورت رسمی اعلام کرده است که اخبار خوبی در این زمینه دارد و تلاش می‌کند کاربران در این زمینه انتظار زیادی نکشند.
 
اگر شما پیش از این گوشی هوشمند One (M8) یا مدل One را طی یک سال گذشته خریداری کرده باشید، طی 90 روز آینده که HTC نسخه نهایی سیستم‌عامل را از شرکت گوگل دریافت می‌کند می‌توانید سیستم‌عامل گوشی را به Android L ارتقا دهید.
 
البته به جز این هم گفته شده است که مدل جدید گوشی هوشمند این شرکت تایوانی که در خانواده گوشی‌های One طبقه‌بندی می‌شود و هنوز نام مشخصی برای آن ارایه نشده است، همراه با این نسخه جدید اندروید به دست کاربران جهانی می‌رسد و به جز آن هم برخی دیگر از محصولات HTC در سری Desire با این سیستم‌عامل ارایه می‌شوند.
 
این دوره زمانی 90 روزه در حالی سپری می‌شود که شرکت HTC سال گذشته گوشی هوشمند One را همراه با سیستم‌عامل Android 4.4 KitKat پیش از دیگر شرکت‌ها عرضه کرد.
 
بر این اساس از هم‌اکنون می‌توان پیش‌بینی کرد که HTC این بار هم پیش از دیگر موبایل‌سازان بزرگ جهان نسخه جدید سیستم‌عامل موبایلی گوگل موسوم به Android L را به دست کاربران می‌رساند.

​​