تلفن همراه

برندگان مسابقه اپلیکیشن نویسی موبایل معرفی شدند

منبع: Fars News
مسابقه اپلیکیشن نویسی موبایل (ایران اپکس) با هدف انتخاب بهترین ایده و اپلیکیشن موبایل، تبلت و سیستم‌های هوشمند برگزار شد و برندگان آن معرفی شدند.
 
 
این مسابقه برای اولین بار در ایران و همزمان با دومین همایش و نمایشگاه تبلت، نوت بوک، لپ تاپ، فبلت و تجهیزات جانبی و اولین نمایشگاه اپلیکیشن موبایل، تبلت و سیستم های هوشمند در تهران برگزار شد.
 
محورهای این مسابقه به صورت آزاد و شامل کلیه موارد مرتبط با زندگی اجتماعی، صنعتی و کاربرد اپلیکیشن در موبایل، ارزش افزوده و سیستم های هوشمند بود و طرح های دریافتی نیز با تمرکز بر شاخصهای مرتبط، توسط داوران مسابقه ایران اپکس مورد تحلیل و ارزیابی قرار گرفتند.
 
فریبا خاک زاد، مدیر اجرایی این مسابقه هدف از برگزاری آن را حمایت از طراحان و صاحبان ایده، به ویژه افراد مستقل، از طریق ایجاد فرصتی برای ارائه نظرات، پیشنهادات و توانمندی های آنها و شناسایی و معرفی طرح های مناسب و کمک به اجرایی شدن آنها عنوان کرد و افزود: نقش اصلی برگزاری اولین مسابقه ایران اپکس ایجاد تغییر و بهبود در فضای کسب‌ وکار حوزه اپلیکیشن موبایل است .
 
وی ادامه داد: استقبال زیاد شرکت کنندگان ، به ویژه حضور متقاضیان و طرحهای ارسالی از شهرهای مختلف ایران در این مسابقه نشان مهمی بر اهمیت برگزاری چنین رویدادی در فضای طراحی اپلیکیشن است.
 
اسامی برندگان به ترتیب رتبه اول تا دهم شامل سیدمحمداورعی، سیدحسین موذنی، شباب کوهی، سیامک سیف، علی عاشوری، بابک ایمانی زاده، لیلا حاج صادقی، محمدجعفری فشارکی، نیما بهرنگ و  سعیدحسنی است.
 
این مسابقات با نظارت انجمن تولیدکنندگان نرم افزار موبایل ایران برگزار شد.
 
دومین همایش و نمایشگاه تبلت، نوت بوک، لپ تاپ، فبلت و تجهیزات جانبی Iran Tablex 2014 و نخستین نمایشگاه اپلیکیشن موبایل، تبلت و سیستم های هوشمند؛ Iran Appex 2014 با حضور بیش از 60 شرکت و برند معتبر در زمینه تبلت، لپ تاپ و نت بوک، فبلت، اپلیکیشن، سیستمهای هوشمند و پرتابل و همچنین تجهیزات جانبی و خدمات مرتبط با این محصولات از قبیل گارانتی، خدمات پس از فروش، طراحی نرم افزار، آموزش و اطلاع رسانی، در مصلی تهران به کار خود پایان داد.
 
 

​​