تلفن همراه

کیبرد SwiftKey برای iOS 8 تا یک هفته دیگر منتشر می‌شود+ویدئو

منبع: digikala
اپلیکیشن کیبورد SwiftKey که همین حالا در اندروید اسم و رسم بسیار خوبی به هم زده، همزمان با معرفی نگارش نهایی iOS 8 برای این سیستم عامل نیز معرفی خواهد شد.
 
یک کاربر اندرویدی اگر در مورد هیچ اپلیکیشنی اطلاعات کاملی نداشته باشد، وقتی نوبت به اپلیکیشن SwiftKey می‌رسد کاملا به انواع جنبه‌های آن آشناست. SwiftKey امروز اعلام کرد که قصد دارد همزمان با انتشار نگارش نهایی iOS 8 در روز 17 سپتامبر، اپلیکیشن خود را برای این سیستم عامل نیز منتشر کند. کاربران قادرند از این سیستم عامل در دستگاه‌های آیفون، آیپد و آیپاد تاچ خود بهره ببرند.
 
همان‌طور که می‌دانید اپل در iOS 8 بالاخره به حضور اپلیکیشن های تایپینگ متفرقه رضایت داده تا از روز انتشار نسخه رسمی این سیستم عامل، شاهد حضور انبوهی از اپلیکیشن های زیبا و پرکاربرد کیبورد باشیم.
 
SwiftKey با قابلیت‌های بسیار خود توانایی درک نوع نوشتن کاربران را دارد و به شکل پیاپی سعی در پیش‌بینی کلمات آن‌ها می‌کند. یکی دیگر از مهم‌ترین ویژگی‌های آن، قابلیت SwiftKey Flow است که با استفاده از حرکت انگشتان بر روی حروف مختلف کیبورد، کلمات شما ثبت می‌شود. این امکان سرعت تایپ را به شکل چشمگیری افزایش می‌دهد.
 
این اپلیکیشن تا همین چند ماه پیش پولی بود، اما پس از استقبال بی نظیری که از آن به عمل آمد، شرکت سازنده تصمیم به رایگان شدن آن گرفت. SwiftKey همین حالا نیز بالاترین میزان محبوبیت را دارد و ورود این اپلیکیشن به iOS می‌تواند نفوذ آن در بازار را بسیار گسترده تر از قبل کند.
 

​​