فناوری‌های پوشیدنی

iWatch، iTime یا Apple Watch؟!

منبع: alldigital
از زمانی که اولین شایعات در مورد ساعت هوشمند اپل منتشر شد از این محصول با نام iTime یا iWatch یاد می شد و حتی در ماه های اخیر بسیاری از منابع خبری نام iWatch را نهایی قلم داد می کردند.
 
از طرف دیگر از سال ۲۰۰۷ تا به امروز نام تمامی iDevice ها در مراسم معرفی با فونت Helvetica نوشته شده بود اما در مورد Apple Watch این مسئله اتفاق نیفتاد.
 
همچنین کلمه Apple هم در نام این محصول با لوگوی کمپانی جایگزین شد تا باز هم شایعات در مورد عرضه نهایی این محصول با نام iWatch قوت بگیرد.
 
علاوه بر این اشتباه لفظی مدیر عامل کمپانی اپل آقای Tim Cook هم در مصاحبه ای که با ABC داشته نیز به شدت به این شایعات دامن زده است. او در این مصاحبه اشتباهاً به جای Apple Watch کلمه iWatch را ذکر کرد. البته بعضی اخبار حاکی از مشکلات اپل برای ثبت رسمی این نام در برخی کشورها بوده است، مسئله ای که ممکن است منجر به تغییر نام این محصول در روزهای آخر قبل از معرفی شده باشد.
 
علی ای حال پیش از عرضه رسمی نمی توان به قطعیت در مورد نام نهایی این محصول اظهار نظر کرد و ممکن است با حل مشکلات قانونی شاهد عرضه ساعت هوشمند اپل با نام iWatch باشیم.

​​