اینترنت و شبکه

کارآمدترین راهکار اطلاعاتی جهان برای سازمان‌ها عرضه شد

منبع: همکاران سیستم
شرکت Seagate محصول جدیدی مبتنی بر «گروه راهکارها و سیستم‌های ابری»(CSS) عرضه کرده است که مقایس‌پذیرترین، ایمن‌ترین و کارآمدترین راهکار و زیرساخت سازمانی جهان برپایه خدمات پردازش ابری را ارائه می‌دهد.
 
Seagate unveils new Cloud and enterprise solutions
 
به گزارش وبسایت ITP، این شرکت همچنین هشتمین نسل از هارددیسک‌های سازمانی خود را در سری محصولات PCIe Flash Accelerator Cards با قابلیت‌های جدید معرفی کرد.
 
شرکت Seagate از بزرگترین تولیدکنندگان سیستم‌های ذخیره‌ساز اطلاعات در جهان گفت: «محصول جدید CSS در چهار زمینه مختلف قابلیت‌های خود را ارائه می‌دهد: راهکارهای محاسباتی یکپارچه با عملکرد بالا، سیستم‌های مقایس‌پذیر و سیستم‌های ذخیره اطلاعات و تهیه نسخه پشتیبان روی فضای ابری».
 
در ادامه بیانیه این شرکت آمده است که Seagate در محصول جدید خود به نیاز سازمان‌ها در حجم وسیع نیز پاسخ می‌گوید، مصرف انرژی را به حداقل می‌رساند و امکان دسترسی به اطلاعات از هر مکانی را فراهم می‌کند.
 
از دیگر قابلیت‌های به‌روز شده Seagate برای سازمان‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد: سیستم Seagate EVault Enterprise مخصوص تهیه نسخه پشتیبان و بازیابی اطلاعات با ظرفیت 100 ترابایت و راهکار Seagate ClusterStor 9000 برای مدیریت کلان‌داده‌ها با 50 درصد توان بیشتر نسبت به پلتفورم‌های ClusterStor.
 
برای تمام حافظه‌های جدید سازمانی که این شرکت عرضه کرده قابلیت حافظه کَش(Cache) مبتنی بر سیستم TurboBoost، سازگاری با فناوری سازمانی SAS و ... نیز در نظر گرفته شده است.

​​