تلفن همراه

3G پیش فرض ورژن جدید iOs شد

منبع: تسنیم
نسخه جدید سیستم عامل اپل تمامی کاربران آیفون را در حالت پیش فرض، روی ۳G برده است.
 
 
 
نسخه جدید سیستم عامل اپل با نام IOS8 در حالی هم‌زمان با معرفی آیفون‌های 6 و 6پلاس، رونمایی شد که از دو روز گذشته قابلیت بروزرسانی برای کلیه کاربران اپل به این سیستم عامل مهیا شده است.
این نسخه قابلیت‌های جدیدی نسبت به IOS7 دارد و به توسعه دهندگان امکان دسترسی به هسته برنامه‌ها را می‌دهد تا بتوانند الگوهای بصری و برخی ماژول‌ها را تغییر دهند.
اجازه همگام‌سازی اتوماتیک حساب آی‌کلاد با دستگاه آیفون، امکان اشتراک‌گذاری تمامی تصاویر و ویدئوهای آیفون با دستگاه‌های اپل، در اختیار گذاشتن برنامه‌های خریداری شده از اپ استور و موسیقی‌های آی‌تیونز با شش نفر از اعضای خانواده، چک‌آپ سلامت با استفاده از داشبورد Health، اضافه شدن صفحه کلید هوشمند، اتصال بی‌نظیر تمامی دستگاه‌های اپل از طریق Hand Off به گونه‌ای که اگر مشغول کار روی یک دستگاه هستید بتوانید ادامه آن را بر روی دستگاه دیگر نیز انجام دهید، افزونه Spotlight برای جست‌وجوی محتوای موجود در گوشی و دستگاه اپلی و ویرایش جدید برنامه عکس این سیستم عامل از جمله ویژگی‌های لحاظ شده در IOS8 است.
با تمامی این تفاسیر، اتفاق قابل توجهی که در این آپدیت افتاده، اضافه شدن مُد جدید LTE (نسل چهارم) به شبکه‌های ارتباطی و استفاده از سرویس دیتاست.
تا پیش از این، سیستم عامل IOS7 به کاربران امکان فعالسازی 3G را می‌داد اما اکنون این گزینه به LTE ارتقا یافته و ردی از 3G نیست.
این موضوع به معنای فعال بودن 3G به شکل پیش فرض است و آیفون داران عبارت 3G را همواره در کنار آنتن گوشی خود خواهند داشت. زمانیکه هم استفاده از این شبکه ممکن نباشد به شکل اتومات بر روی نسل دوم ارتباطی خواهند رفت.

​​