تلفن همراه

آشنایی با سبد محصولات محتوایی ایرانسل

ایرانسل علاوه بر تامین زیرساخت نسل های سوم و چهارم تلفن همراه سبدی از محصولات و اپلیکیشنهای مختلف برای تامین محتوای زیرساخت فراهم شده را نیز عرضه کرده است.
 
بعد از تجربه ایرانسل برای عرضه محصولات در قالب ویترین که برای تامین بازار خدمات ارزش افزوده فعالیت میکرد، اکنون سبد محصولات با محتوای متعدد و متنوعی از جمله «بازیک»، «ریتم»، «زوم»، «کتابخوان» و «چارسو» در اختیار کاربران قرار گرفته است.
 
«بازیک» برنامه کاربردی اندرویدی جدید ایرانسل برای دوستداران بازیهای موبایلی است که در آن مجموعه گستردهای از انواع بازیهای اندرویدی در اختیار علاقمندان قرار میگیرد. مشترکین میتوانند از میان موارد موجود، بازیهای رایگان یا دارای هزینه را انتخاب کرده و از طریق شارژ ایرانسل، حساب کاربری را خود شارژ کنند و با استفاده از این حساب، علاوه بر پرداخت هزینه برای بازی های، در بسیاری از بازیها به مراحل بعدی بروند.
 
«کتابخوان» ایرانسل نیز به مشترک امکان می دهد به صدها عنوان کتاب متنی و صوتی در حوزه های متنوع از قبیل مذهبی، سلامت، روانشناسی، اخلاق، ورزشی، داستان و غیره دسترسی داشته باشد و لذت شنیدن و خواندن کتاب ها با تبلت یا تلفن همراه را تجربه نماید. با مراجعه به پورتال کتابخوان به نشانی ketabkhan.irancell.ir میتوان از آخرین کتاب های ارائه شده و محبوبترین ها، جدیدترینها و پرفروش ترین های دنیای کتاب و کتابخوانی بهره مند شد.
 
همچنین مجموعه ای از به روزترین و پرطرفدارترین نرم افزارها و برنامههای کاربردی شامل بازی، موسیقی و ... در «چارسو»ی ایرانسل به نشانی charsoo.irancell.ir  گردآوری شده اند. با مراجعه به پورتال اینترنتی این فروشگاه یا برنامه قابل نصب روی گوشی میتوان برنامههای مورد نیاز خود را که با سیستم عامل گوشی هوشمند همخوانی دارد، خریداری کرد. در این فروشگاه برای انواع سیستمهای عامل نظیر سیمبیان، اندروید و جاوا برنامههای جذاب متعددی وجود دارد.
 
برنامه «ریتم» ایرانسل این امکان را برای مشترکین فراهم می آورد تا به مجموعه متنوعی از آهنگ ها و موسیقی ها دسترسی داشته و به آن ها گوش دهد. برای این کار کافی است با استفاده از شماره سیم کارت اعتباری و رمز ورود کنترل حساب اینترنتی (e-care ) خود وارد برنامه شده و پس از انتخاب آلبوم یا آهنگ مورد نظر، به صورت آنلاین موسیقی مورد علاقه خود را خریده و دانلود نمایند. از قابلیت های اصلی این برنامه کاربردی می توان به امکان جستجو در محتواهای موسیقی ها و فرهنگ سازی به منظور رعایت حقوق معنوی پدیدآورندگان انواع آهنگ و موسیقی اشاره کرد .
 
سرویس زوم ایرانسل به مشترکین عزیز امکان می دهد فایلهای تصویری شامل برنامه های گوناگون تلویزیون، فیلم و ویدئوهای متنوع دیگر را به صورت پخش مستقیم تماشا کنند. 

​​