تلفن همراه

پورتال پردیس اول همراه اول رونمایی شد

پرتال پردیس همراه اول با حضور وزیر سابق ارتباطات و فناوری اطلاعات و دبیر شورای عالی فضای مجازی در سالن اختصاصی همراه اول در نمایشگاه «ایران تلکام ۲۰۱۴» رونمایی شد.
 
به گزارش وبسایت همراه اول، در این مراسم، محمد حسن انتظاری دبیر شورای عالی فضای مجازی از پرتال پردیس همراه اول و رضا تقی پور وزیر سابق ارتباطات و عضو و سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران رونمایی کردند.
همراه اول در نمایشگاه ایران تلکام ۲۰۱۴، دنیایی از محتوای هنری، سرگرمی، موسیقی، فیلم، برنامه های کاربردی موبایل، بازی، عکس، انیمیشن، کلیپ های آموزشی، تصویری و ... را در «پردیس همراه اول» برای مشترکین خود گرد آورده است.
علاقمندان با ورود به سایت پردیس اول می توانند به راحتی شبکه های تلویزیونی را به طور زنده و از طریق اینترنت پرسرعت نوترینو تماشا کنند و کلیپ های ویدیویی مورد نظر خود را همان جا ببینند.
همچنین همراه اولی ها می توانند در پردیس همراه اول هر فیلم، موسیقی، و بازی که دوست دارند به دوستان و آشنایان خود هدیه دهند.
دسترسی به پردیس همراه اول از سه طریق «ورود به سایت mpardis.mci.ir از مرورگر گوشی یا تبلت دارای سیم کارت همراه اول»، «ورود به سایت pardis.mci.ir با مرورگر کامپیوتر شخصی» و «نصب اپلیکیشن «پردیس همراه اول» روی گوشی»، امکانپذیر است.
برای استفاده از امکانات پردیس همراه اول نیازی به پرداخت با کارت های بانکی و اینترنتی نیست و علاقمندان می توانند به سادگی از طریق پرداخت آسان به کمک روشهای همیشگی شارژینگ همراه اول(قبض برای مشترکین دائمی و اعتبار برای مشترکین) استفاده کنند.
 

​​