تلفن همراه

سلفی و یادداشت وزیر ارتباطات در غرفه ایرانسل: از ابتکارات ایرانسل برای خدمت رسانی به مردم تشکر می کنم

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با حضور در غرفه ایرانسل و گرفتن عکس سلفی در کمپین مسوولیت های اجتماعی این اپراتور مشارکت کرد و در یادداشتی برای دیوار نظرات بازدیدکنندگان تلکام، از ابتکارات ایرانسل برای خدمت رسانی بیشتر تقدیر کرد.
 
 
در این کمپین که در یکی از غرفه های ایرانسل با عنوان "هر عکس، یک آجر"، در پانزدهمین نمایشگاه تلکام برگزار شده، بازدیدکنندگان میبایست یک عکس سلفی در این غرفه بگیرند و آن را به دوستان خود ارسال و از آنها نیز برای شرکت در این کمپین دعوت کنند. به بهانه هر عکس گرفته شده در این کمپین، ایرانسل ۳۰ هزار تومان به ساخت مدرسه در مناطق محروم کشور در راستای مسوولیت های اجتماعی خود کمک خواهد کرد.
 
برهمین اساس هم دکتر محمود واعظی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در بازدید از سالن ایرانسل در نمایشگاه تلکام در این کمپین مشارکت کرد.
 
از سوی دیگر، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در بازدید از سالن ایرانسل در پانزدهمین نمایشگاه تله کام یادداشتی را روی دیوار نظرات این اپراتور به یادگار گذاشت.
 
 
وزیر ارتباطات به عنوان اولین نفر یادداشت خود را در غرفه نظرات کاربران ایرانسل ثبت کرد.
 
واعظ در دست نوشته خود برای ایرانسل آورده است: از ابتکارات ایرانسل برای خدمت رسانی به مردم تشکر می کنم.
 
 
بازدیدکنندگان از پانزدهمین نمایشگاه تله کام که در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران درحال برگزاری است، می توانند نظرات خود را درمورد خدمات ایرانسل در غرفه نظرات کاربران ثبت کنند.
 
 

​​