تلفن همراه

گزارش خبرآنلاین از لحن عجیب و دور از انتظار همراه اول در یک پیامک فوری!

منبع: خبرآنلاین

khabaronline1.jpg

علیرضا خراسانی - خبر آنلاین: سه شنبه پیامکی از همراه اول به کاربران اینترنت این شبکه ارسال شد مبنی بر اینکه جهت دریافت تنظیمات جدید،مدل گوشی خود را به 8008 پیامک کنید.
در این پیامک آمده است:(تصویر پیامک را در زیر مشاهده می‌کنید)
 
مشترک گرامی،نظر به توسعه شبکه اینترنت، لطفا جهت دریافت تنظیمات جدید، مدل گوشی خود را به شماره 8008 ارسال نمایید تا تنظیمات لازم برای شما ارسال گردد. در غیر اینصورت از تاریخ 3 آبان 93 دسترسی شما به سرویس اینترنت امکان پذیر نخواهد بود...
 
جالب اینجاست که در خبری بنام «مردم برای اختلالات موبایلی خسارت می‌گیرند؟ » در ایسنا به نقل از معاون همراه اول آمده است: در صورتی که اعتراض فرد در  کمیته 20 این شرکت تائید شود خسارتهای مربوطه به کاربری که بدلیل اختلالاتی که به واسطه آنها گاهی موفق به استفاده از خدمات مدنظر خود نشده‌اند. پرداخت خواهد شد.
 
به جای معذرت خواهی و اعتراف به بی سوادی در پیکره بندی شبکه نسل سوم (که بیش از یک ماه اختلال را موجب شده‌اند) و جبران اشتباهات و دادن هدیه یک ماه اینترنت رایگان به همه کاربران، طلبکار هم هستند! (حالا بماند که اگر 5 میلیون نفر هم پیامک بزنند با این توپ و تشر، بیش از 60 میلیون تومان هم از جیب مردم رفته است!)

​​