سیستم‌عامل و نرم‌افزار

PwC جای پای گوگل را در دنیای کسب و کارها محکم می‌کند

منبع: همکاران سیستم
دو شرکت گوگل و PwC قرارداد همکاری جدیدی امضا کرده‌اند که به موجب آن شرکت PwC پذیرفته است از محصولات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری گوگل در دنیای کسب و کارها پشتیبانی کند.
 
 
به گزارش وب‌سایت pcworld، شرکت PwC که یکی از بزرگ‌ترین عرضه‌کنندگان خدمات مشاوره‌دهی به کسب و کارها در سراسر جهان است قرار است به شرکت‌ها و کسب و کارهای مشتری خود توصیه کند در فعالیت‌های خود از اپ‌ها، ابزارهای اندرویدی و خدمات پردازش ابری گوگل استفاده کنند. شرکت PwC نیز از این همکاری بی‌بهره نخواهند ماند. این شرکت به کمک همکاری با گوگل خواهد توانست از تقاضا و نیاز مشتریانش به خدمات پردازش ابری سود ببرد و از طرف دیگر گوگل نیز برخی از کسب و کارها و شرکت‌های مشتری خود را به PwC ارجاع خواهد داد.
 
با وجود اینکه شرکت گوگل حدود یک دهه است محصولات و راهکارهای خاصی را برای کسب و کارها و شرکت‌های تجاری عرضه می‌کند، در این بازار مورد حملات شدید رقبایی مثل مایکروسافت، اپل، آمازون و آی بی ام قرار دارد. این همکاری به گوگل کمک می‌کند جای پای خود در بازار راهکارهای کسب و کار را محکم‌تر کند. با این همه این قرارداد محدودیت خاصی برای هیچکدام از این دو شرکت به وجود نیاورده است و آن‌ها خواهند توانست با رقبای یکدیگر نیز وارد همکاری و شراکت شوند.
 
گفتنی است شرکت PwC که در واقع شبکه‌ای متشکل از چندی شرکت است، یکی از بزرگ‌ترین عرضه‌کننده خدمات مشاوره‌دهی در حوزه بیمه، مالیات و غیره برای کسب و کارها و شرکت‌های تجاری است که در بیش از 157 کشور جهان فعایت می‌کند و بیش از 200 هزار نیروی متخصص را در استخدام خود دارد.

​​