رسانه‌های اجتماعی

مدیر مالی توئیتر استفاده از این شبکه اجتماعی را بلد نیست

مدیر مالی توئیتر که یکی از مهم‌ترین و سخت‌ترین مشاغل این شرکت را در اختیار دارد، به اشتباه یک پیام روی توئیتر منتشر کرد و باعث شد گمانه‌زنی‌های فراوان در مورد فعالیت‌های آتی این شرکت و خریدهای بزرگ بعدی آن صورت گیرد.

 

به گزارش گروه اخبار خارجی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)، او بسیار خوش‌شانس است که  اطلاعات زیادی را در این پیام توئیتری لو نداد و با این وجود کاربران در لحظاتی پس ای این اتفاق نوشتند که مدیر مالی توئیتر نحوه استفاده از این شبکه اجتماعی را بلد نیست و این پیام را بین همه کاربران جهانی به اشتراک گذاشتند.

به هر حال، "آنتونی نوتو" که از ماه ژوئیه مدیریت مالی این شرکت را در اختیار گرفته است تصمیم گرفت داشتن یک صفحه اختصاصی در این شرکت اجتماعی را به آینده موکول کند و صفحه خود را غیرفعال سازد.

او در پیام خود متن یک نامه را به اشتباه منتشر کرده بود که البته گیرنده آن مشخص نبود و در آن گفته شده بود شرکت توئیتر نیاز به انجام چند خرید بزرگ دارد و البته شخصی که قرار بود این نامه را دریافت کند، شرایط انجام این واگذاری‌ها را فراهم می‌کرد.

او در پیام توئیتری خود نوشته بود: «من همچنان معتقدم که باید این شرکت‌ها را بخریم. او در برنامه‌های برای تاریخ 15 و 16 دسامبر حضور دارد. ما می‌بایست به او بفروشیم».

لازم به ذکر است که مراکز خبری پس از این اتفاق از توئیتر توضیحات بیشتر خواستند که البته هنوز جوابی در این زمینه داده نشده است.


​​