فناوری اطلاعات

پس از انصراف نصر از برگزاری نمایشگاه؛ الکامپ امسال توسط مجمع تشکلها و اتحادیه فناوران تهران برگزار میشود

با انصرف سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور از برگزاری بیستمین نمایشگاه بین‌المللی الکامپ (الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک)، این نمایشگاه در موعد مقرر توسط مجمع تشکل‌های ICT‌ و اتحادیه فناوران رایانه‌ تهران برگزار می‌شود.
 
به گزارش فارس، روز گذشته سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور از برگزاری بیستمین نمایشگاه بین‌المللی الکامپ (الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک) انصراف داد.
 
امسال مجوز برگزاری نمایشگاه به نام سازمان فناوری اطلاعات ایران صادر شده بود و رئیس این سازمان، اجرای نمایشگاه را به سازمان نظام صنفی رایانه‌ای واگذار کرده بود.
 
اما در فاصله کمتر از 15 روز تا برگزاری این نمایشگاه 300 عضو نظام صنفی رایانه‌ای خواستار تغییر زمان برگزاری نمایشگاه الکامپ شدند و در نامه‌ای به شرکت سهامی نمایشگاه‌ها این موضوع را اعلام کردند.
 
همچنین 300 عضو این سازمان، اعلام کردند در صورت عدم موافقت با تاخیر در برگزاری نمایشگاه، از حضور خودداری خواهند کرد.
 
سید مهدی میرمهدی رئیس اتحادیه صنف فناوران رایانه تهران در این باره می‌گوید: شرکت سهامی نمایشگاه‌ها طی ضرب العجل 48 ساعته‌ای عدم توان برگزاری نمایشگاه را از سازمان نظام صنفی استعلام کرد که پس از اعلام رسمی انصراف سازمان نظام صنفی، مسئولیت برگزاری نمایشگاه به مجمع تشکل‌های فناوری اطلاعات و ارتباطات و اتحادیه صنف رایانه تهران واگذار شد.
 
قرار است بیستمین نمایشگاه بین المللی الکترونیک کامپیوتر و تجارت الکترونیکی در موعد مقرر توسط مجمع تشکل‌های فناوری اطلاعات در محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار شود.
 
این دو مجمع پیش از این نیز از متقاضیان برگزاری این نمایشگاه بوده‌اند.
 
محمدرضا طلائی رئیس تشکل‌های فناوری اطلاعات و ارتباطات در این باره به فارس، گفت: صبح امروز مسئولیت برگزاری نمایشگاه به این مجمع سپرده شده و هنوز مجوز کتبی صادر نشده اما همکاری مجمع و اتحادیه در برگزاری قطعی است.
 
به این ترتیب نمایشگاه الکامپ بیستم از روزهای شانزدهم تا نوزدهم آذرماه از ساعت 9 صبح تا 4 بعدازظهر در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌‌شود.

​​