تلفن همراه

پیشنهاد Forbes برای خرید آخر سال: Xperia Z3 بخرید!

مجله Forbes، به مناسبت خرید سنتی قبل از سال جدید میلادی ، مجوعه راه نماهایی برای خوانندگانش منتشر کرده است و محصولاتی که به نظرشان ارزشمند تر هستند را بررسی و معرفی می کنند.
 
در دسته گوشی های هوشمند، این بار نویسنده گوشی هوشمند Sony Xperia Z3 را انتخاب کرده است .
 
دلایل پنج گانه ای که این گوشی هوشمند خرید خوبی است
1- قابلیت Remote play با دستگاه PS4:
امکان Remote Play، از ویژگی های خاص دستگاه های PS4 است. با استفاده از این ویژگی، فقط کافی است که گوشی Xperia Z3 شما به شبکه بی سیم منزل متصل باشد و سپس می توانید از صفحه گوشی هوشمند به عنوان نمایشگر بازی استفاده کنین. این ویژگی در زمانی که تلویزیون خانه در دسترس نیست بسیار کاربردی است. با تست چند روزه ای که انجام دادیم، انتقال تصاویر روی گوشی هوشمند خیلی راحت و روان انجام می شود و تجربه جدیدی از بازی در اختیار شما قرار می دهد.
 
2- ساخت بسیار با کیفیت گوشی:
طراحی تمام فلزی و گوشه های گرد دستگاه، به آن حس و ظاهری لوکس می دهد. قابلیت های بیشتر نظیر دکمه اختصاصی عکاسی و یا اسپیکر های قوی و خوش کیفیت، باعث می شود که حس کیفیت حتی بیشتر هم شود.
ضد آب و ضد گرد و غبار بودن ویژگی دیگری است که انتظار شما را از یک گوشی پریمیوم برآورده می کند. گوشی هوشمند Xperia Z3 تا عمق 2 متری آب می تواند 60 دقیقه بدون مشکل به کار ادامه دهد و گوشی در مقابل گرد و غبار بسیار مقاوم است.
 
3- عمر زیاد باتری:
سری گوشی های هوشمند Xperia Z به طول عمر زیاد باتری معروف هستند و Xperia Z3 از این قاعده مستثنی نیست. باتری 3100 میلی آمپر ساعتی این گوشی ، دو روز کار سنگین را جواب می دهد. علاوه بر عمر طولانی باتری، ویژگی شارژ سریع کمک می کند که در مواقعی که عجله دارید خیلی سریع گوشی را شارژ کنید. با استفاده از این ویژگی در کمتر از 30 ثانیه، باتری به شارژ 60% می رسد که می تواند یک روز کامل شما را همراهی کند.
در صورت فعال کردن دو گزینه ذخیره باتری Battery Saver و Stamina شماحتی می توانید بیشتر از دو روز از گوشی خود بدون شارژ مجدد استفاده کنید.
 
 
4- اپلیکیشن ویژه ثبت زندگی:
برنامه های زیادی هستند که ادعا می کنند وقایع روزمره شما را ثبت می کنند، اما هیچ شرکتی به خوبی سونی از عهده این کار بر نیامده است. با استفاده از برنامه اختصاصی سونی، شما می توانید تمامی فعالیت های روزمره که با گوشی خود انجام داده اید را به صورت یک جا در اختیار داشته باشید. این برنامه علاوه بر این، فعالیت های فیزیکی شما را اندازه گیری می کند و می توانید به سلامت خود را مانیتور کنید.
 
5- صفحه نمایش:
گوشی هوشمند Xperia Z3 یکی از شفاف ترین صفحه های نمایش در بازار را دارد که در زیر نور روز، تصویر خیلی واضحی را در اختیار شما قرار میدهد. سونی در این گوشی از تکنولوژی Live Color LED استفاده کرده است که قبلا بر روی بعضی از تلویزیون های پیشرفته سونی موجود بود.

​​