تلفن همراه

گوگل این برنامه‌ها را پیشنهاد می‌دهد

منبع: Isna
شرکت گوگل در روزهای پایانی 2014 لیستی از برنامه‌های پرطرفدار اندرویدی قابل نصب برروی تلفن‌ها و تبلت‌های اندرویدی را منتشر کرده است.
 
لیستی که از سوی گوگل تهیه شده، لیست بلند بالا از اپلیکیشن‌هایی شامل بازی‌ها، برنامه‌های کاربردی و همچنین آهنگ‌ها، داستان، اخبار و کتاب‌هایی که بیش از همه از طریق سیستم برنامه‌های گوگل مورد بازدید قرار گرفته است.
 
این لیست بر اساس تعداد دانلود هر برنامه در طول سال میلادی جاری تهیه شده است و شامل برنامه‌های اندرویدی است که بازی‌های برتر اندرویدی را نیز معرفی می‌کند.
 
1. DuoLingo: دولینگ یک برنامه آموزش زبان است که به عنوان برترین برنامه در رده برنامه‌های آموزشی شناخته شده است. از طریق اپلیکیشن دولینگو می‌توان هشت زبان مختلف اسپانیایی، فرانسوی، آلمانی، پرتغالی، ایتالیایی، هلندی، ایرلندی و دانمارکی را بر پایه زبان انگلیسی و زبان انگلیسی را بر پایه یکی از این هشت زبان آموزش دید.
 
یکی از مهمترین برتریهای دولینگو بر برنامه‌های آموزش زبان دیگر رایگان بودنش است و تبلیغات آزاردهنده نیز تمرین زبان را متوقف نمی کند.
 
2. MyFitnessPal: این برنامه به عنوان یکی از برنامه‌های رایگان پرطرفدار در زمینه سلامت و تناسب اندام شناخته می شود و به کاربر این اجازه را میدهد که میزان کالری را که در روز استفاده کرده محاسبه کند و کالری و چربی اضافه را به صورت روزانه بسوزاند.
 
این اپلیکیشن به دلیل داشتن چهار میلیون غذای متنوع در لیست خود و کارایی بالا جوایز زیادی در زمینه برنامه نویسی را به خود اختصاص داده است.
 
3. Pandora: برترین برنامه دانلود موسیقی با بیشترین استفاده در سال 2014 برنامه پاندورا است که به کاربران دستگاه‌های اندرویدی اجازه می دهد موسیقی مورد نظر خود را انتخاب کرده و دانلود کنند. طراحی آسان این برنامه باعث می‌شود پیدا کردن هر آهنگی در آن به سادگی امکان‌پذیر باشد.
 
4. Flipagram: این اپلیکیشن که موفق شده است جایزه بهترین برنامه اندرویدی در زمینه عکاسی به خود اختصاص دهد، اپلیکیشنی است که به کاربر این امکان را می‌دهد تصاویری را به ثبت برساند، ویدئو بسازد و سپس به راحتی آن‌ها را در شبکه‌های اجتماعی مانند فیس بوک و اینستاگرام به اشتراک بگذارد.
 
5. Facebook: فیس‌بوک به عنوان شناخته شده‌ترین شبکه اجتماعی در همین زمینه به عنوان بهترین اپلیکیشن نیز شناخته شده است. نصب آن به کاربران فیس بوکی این اجازه را می‌دهد در موبایل هوشمند و تبلت خود دسترسی راحت تری به فیس بوک داشته باشند.
 
6. Candy Crush Saga: این بازی اندرویدی به عنوان پرطرفدارترین بازی سال 2014 شناحته شد و در سال گذشته 10 میلیون و 102 هزار و 271 بار دانلود شده است. این بازی پازلی ساده با این تعداد کاربری که به خود جذب کرده است در صدر بازیهای موبایلی سیستم عامل اندروید قرار دارد.

​​