تلفن همراه

تبلتی متفاوت با سیستم عامل ویندوز

منبع: MehrNews
کمپانی اچ پی از تبلت جدیدی با عنوان HP Pro Tablet 408 رونمایی کرده که با داشتن سیستم عامل ویندوز و صفحه 8 اینچی می تواند نگاه مخاطبان بسیاری را به خود جلب کند.
 
Hp
 
کمپانی اچ پی از محصول جدیدی با عنوان  HP Pro Tablet 408 خبر داده که به دلیل داشتن سیستم عامل ویندوز می تواند محصول متفاوتی باشد. این محصول جدید مجهز به صفحه نمایش 8 اینچی است که از مدل قبلی این محصول از لحاظ سخت افزاری و ظاهری نیز برتر است. در بازار فناوری، تبلت 7 اینچی اچ پی با  HP Stream 7 به فروش می رسد که عرضه محصول جدید می تواند فروش تبلت های پیشین را متحول کند.
 
محصول پیشین با ویندوز فون 8.1 و صفحه نمایش 7 اینچی عرضه می شد اما محصول جدید  HP Pro Tablet 408 همانطور که از اسمش برمی آید مجهز به ویندوز 8 بوده و وضوح تصویر آن  1280 * 800، حافظه 2 گیگابایت و دوربین  اصلی 8 مگاپیکسل و دوربین جلویی 2 مگاپیکسل و بلوتوث ، 4.0 و باتری 4800mAh است.
 
از دیگر مشخصات این محصول می توان به پردازنده Z3736F Bay Trail با سرعت پردازش ۱٫۳۳ گیگاهرتز اشاره کرد. این تبلت در دو مدل 32 و 64 گیگابایتی عرضه خواهد شد. اما هنوز از قیمت نهایی آن خبری منتشر نشده است.

​​