فناوری

با CES 2015: واکمن جدید سونی معرفی شد

شرکت سونی در بزرگترین نمایشگاه محصولات الکترونیکی و دیجیتالی جهان(CES 2015) که در لاس‌وگاس آمریکا در حال برگزاری است، مدل جدید دستگاه چندرسانه‌ای قابل‌حمل Walkman را عرضه کرد.

 

به گزارش گروه اخبار خارجی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)، این محصول جدید High-Resolution NW-ZX2 نام دارد که شامل 128 گیگابایت حافظه داخلی می‌شود و باتری آن با هر بار شارژ می‌تواند به مدت 60 ساعت انرژی را در خود ذخیره کند.

شرکت سونی در جریان معرفی این محصول گفت: «پردازنده پرقدرت DSEE HX که برای این محصول در نظر گرفته شده است می‌تواند اطلاعات موسیقیایی با فرکانس بالا را که در فایل‌های صوتی فشرده از بین رفته‌اند، بازیابی کند».

در ادامه توضیحات سونی آمده است: «لوح‌های فشرده و منابع صوتی MP3 با سیستم فرکانسی پیشرفته در این محصول شناسایی می‌شوند تا فایل‌های صوتی که از دست داده‌اید را دوباره به‌دست آورید. شما با این دستگاه موسیقی را با کیفیتی می‌شنوید که به صورت زنده در استدیو حضور داشته باشید».

حافظه داخلی این دستگاه به کمک کارت حافظه microSD می‌تواند تا 256 گیگابایت افزایش یابد تا 1700 موسیقی با کیفیت بالا را در اختیار بگیرید.


​​