تلفن همراه

ابزار موبایلی ویژه برای آهنگسازی توسط کاربران معمولی

مرکز تولید محصولات رایانه‌ای کاسیو که با نام Chordana Composer شناخته می‌شود ابزار ویژه‌ای برای آیفون عرضه کرده است که به صورت خودکار قطعه موسیقی مورد علاقه کاربران را بر اساس دو ملودی که به کمک وی ارایه می‌شوند، تولید می‌کند.

 

به گزارش گروه اخبار خارجی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)، ابزار ویژه این مرکز به کاربران امکان می‌دهد تا به راحتی تمام قطعات موسیقی مورد علاقه خود را بدون داشتن هرگونه آگاهی در این زمینه تولید کنند.

مرکزChordana  اعلام کرده است که کاربران برای استفاده از این ابزار کاربردی نیاز به دانش تخصصی در حوزه موسیقی ندارند و به راحتی می‌توانند از قابلیت‌های آن بهره‌مند شوند.

کاربران در جریان استفاده از این ابزار کاربردی می‌توانند صدای موسیقی که با دهان خود نواخته‌اند را ضبط کنند یا اینکه از صداهای پیرامون خود استفاده نمایند. پس از این اتفاق ابزار مربوطه به صورت خودکار روی این ملودی‌ها آهنگسازی می‌کند و در نهایت یک قطعه موسیقی اختصاصی را در اختیار شما قرار می‌دهد.

موسیقی نهایی نه تنها قابلیت بازپخش دارد، بلکه می‌تواند در قالب فایل صوتی ذخیره شود و روی شبکه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشته شود.


​​