تلفن همراه

بالاخره اپلیکیشن "آخرین خبر" به کاربران آیفون هم عرضه شد

بعد از مدتها انتظار، اولين نسخه آزمايشي iOS اپلیکیشن "آخرین خبر" بر روي اپ استور سيبچه قرار گرفت.
 
به گزارش آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)، براساس اعلام تیم آخرین خبر، اين نسخه ،"نسخه اوليه" بوده و برخي کاشي هاي نسخه اندرويد همچون شکرستان ، حرف‌مردم و عکاس‌خونه پياده‌سازي نشده است و این نسخه، صرفا براي گوشي هايي که ios آنها حداقل ورژن 7.1 است قابل استفاده مي باشد.
 
تیم آخرین خبر تصریح کرده تمام تلاش شان بر اين است تا هرچه سريع تر باگها و خطاهاي احتمالي اين نسخه را رفع نموده و نسخه کامل و نهايي آی‌او‌اس را ارائه کنند. تیم فنی این اپلیکیشن از کاربران خود درخواست کرده خطاها و اشکالاتي و نقطه نظراتشان را از طريق کامنت در کاشي "درباره آخرين خبر" ، پيامک به شماره  2000995، ايميل به akharinkhabar@khorasannews.com و یا تماس با شماره های  05137009290 و 05137009291 اعلام دارند.
 
به گزارش خبرنگار آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)، اپلیکیشن "آخرین خبر" مشهورترین اپ خبرخوان ایرانی آندروید و متعلق به موسسه مالک روزنامه خراسان می‌باشد و با تحریریه‌ای متشکل از 60 خبرنگار، در مشهد اداره می‌شود. 
 
اپ آندرویدی آخرین خبر تا بحال 2 میلیون و 300 هزار بار نصب شده و در هفته 600هزار کاربر فعال دارد. روزانه شش میلیون صفحه آخرین خبر توسط کاربران بازدید میشود و پربازدیدترین خبر آخرین خبر، بیش از ششصد هزار بار بازدید شده است. مجموعا اخبار منتشر شده روی آخرین خبر تابحال بیش از 2 میلیارد بار خوانده شده اند و بنابر اعلام تیم پرتعداد مدیریت این اپ، کاربران آخرین خبر تا بحال 4 و نیم میلیون کامنت در این اپلیکیشن ارسال کرده اند. 
 
برای دانلود نسخه iOS آخرین خبر، اینجا را کلیک کنید. 
 

​​