فناوری اطلاعات

ارزان‌ترین عیدی‌های دیجیتال کدامند؟

منبع: دنیای اقتصاد
در میان کالاهای دیجیتال برخی مانند انواع فلش مموری‌ها، مونوپاد، پاور بانک‌ها، اسپیکرهای همراه، قاب‌های موبایل، کارت‌های حافظه و هدفون، قیمت مناسبی برای عیدی دادن دارند. 
هرچه به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم بازار کالاهای دیجیتال رونق بیشتری می‌گیرد.  شما برای خرید این کالاهای دیجیتال که تقریبا در دسته کالاهای ارزان‌قیمت قرار می‌گیرند با کمتر از 100 هزار تومان می‌توانید محصول مورد نظر خود را انتخاب کنید. 
مثلا برای فلش‌مموری‌ها با توجه به ظرفیت حافظه، برند و جنس بدنه از 12 هزار تومان به بالا می‌توانید کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید. برای پاور بانک‌ها یا همان شارژرهای همراه مدل‌های معمولی و خوبی را از حدود 50 تا 100 هزار تومان می‌توانید انتخاب کنید. قاب‌های موبایل قیمت‌هایی بین 15 تا 80 هزار تومان دارند، البته استثنا هم وجود دارد و برخی اجناس قیمت‌های بالاتری‌ نیز دارند. در دسته هدفون‌ها نیز وضعیت همین‌طور است، یعنی شما از 15 هزار تومان به بالا حق انتخاب دارید. حال با توجه به بودجه‌ای که برای عیدی به کودکان در نظر گرفته‌اید می‌توانید از میان این کالاهای دیجیتال هدیه مورد نظر خود را انتخاب کنید.
 مثلا برای فلش‌مموری‌ها با توجه به ظرفیت حافظه و برند و جنس بدنه از 12 هزار تومان به بالا می‌توانید کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید. برای پاور بانک‌ها یا همان شارژرهای همراه مدل‌های معمولی و خوبی را از حدود 50 تا 100 هزار تومان می‌توانید انتخاب کنید. قاب‌های موبایل قیمت‌هایی بین 15 تا 80 هزار تومان دارند، البته استثنا هم وجود دارد و برخی اجناس قیمت‌های بالاتری‌ نیز دارند. در دسته هدفون‌ها نیز وضعیت همین‌طور است، یعنی شما از 15 هزار تومان به بالا حق انتخاب دارید. حال با توجه به بودجه‌ای که برای عیدی به کودکان در نظر گرفته‌اید می‌توانید از میان این کالاهای دیجیتال هدیه مورد نظر خود را انتخاب کنید.

​​