تلفن همراه

با MWC 2015: سامسونگ از Galaxy S6 خمیده رونمایی می‌کند

از زمان برگزاری نمایشگاه CES چند ماهی می‌گذرد و هم‌اکنون که تنها چند روز تا زمان برگزاری کنگره جهانی تلفن‌همراه موسوم به MWC 2015 باقی مانده است، کارشناسان از این اتفاق به عنوان بزرگترین نمایشگاه موبایلی جهان یاد می‌کنند.

 

به گزارش گروه اخبار خارجی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)، این نمایشگاه بزرگان عرصه تلفن‌همراه را گرد هم می‌آورد و منابع آگاه پیش‌بینی کرده‌اند که طی آن سامسونگ پرچمدار بعدی گوشی‌های خود را معرفی کند.

بهترین گوشی بعدی سامسونگ با نام Galaxy S6 شناخته می‌شود و این شرکت کره‌ای کنفرانس مطبوعاتی ویژه‌ای در تاریخ یک مارس ترتیب داده است تا احتمالا طی آن گوشی مذکور را معرفی کند.

برخی منابع آگاه اعلام کردند که به احتمال قوی در این نمایشگاه دو مدل ویژه از گوشی Galaxy S6 را در معرض دید عموم قرار می‌دهد که یک مدل آن شبیه به Galaxy Note Edge ساخته شده است و نمایشگاه آن روی یک سمت از لبه گوشی خم شده است.

شرکت سامسونگ طی چند روز گذشته تصاویر تبلیغاتی مختلفی منتشر کرده که در آن هاله‌ای از گوشی هوشمند Galaxy S6 به نمایش درآمده است تا کاربران جهانی خود را برای معرفی این محصول آماده کنند.

بر اساس این آگهی‌های تبلیغاتی منابع آگاه با اطمینان کامل اعلام کردند که مدل ویژه گوشی Galaxy S6 با لبه خمیده در MWC 2015 رونمایی می‌شود.


​​