تلفن همراه

با MWC 2015: گوشی HTC One M9 در راه بارسلونا

شرکت HTC که از مدت‌ها قبل خود را برای عرضه بهترین گوشی هوشمند خود موسوم به One M9 آماده می‌کرد، کنگره جهانی تلفن‌همراه را مناسب‌ترین زمان برای رونمایی از این محصول می‌داند.

 

به گزارش گروه اخبار خارجی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)، در حالی که کنگره جهانی موبایل(MWC 2015) در تاریخ 2 مارس آغاز به‌کار می‌کند، HTC کنفرانس مطبوعاتی ویژه‌ای را برای تاریخ اول مارس 2015 ترتیب داده است تا در آن گوشی هوشمند جدید خود را در معرض دید عموم قرار دهد.

این محصول به گونه‌ای طراحی شده است که از آن به عنوان یکی از بهترین و پیشرفته‌ترین گوشی‌های هوشمند موجود در بازار جهانی یاد می‌کنند و رقیب اصلی آن را آیفون 6 و Galaxy S6 می‌دانند.

این محصول مانند مدل قبلی موسوم به M8 بدنه فلزی دارد و ضمن بهره‌مندی از آخرین نسخه سیستم‌عامل اپل، شامل پردازنده 8 هسته‌ای Snapdragon 810 می‌شود.

شرکت HTC همچنین تصمیم دارد از MWC 2015 به عنوان فرصتی برای ورود به بازار جهانی فناوری‌های پوشیدنی استفاده کند و نخستین محصول خود مبتنی بر سیستم‌عامل Android Wear را در معرض دید عموم قرار دهد.

آخرین گزارش‌ها حاکی از آن است که HTC برای کنگره جهانی موبایل یک ساعت مچی هوشمند نیز در نظر گرفته است که بر تناسب اندام کاربر تاکید دارد.

این ساعت مچی هوشمند با همکاری دو شرکت HTC و Uber تولید شده است و به همین خاطر می‌توان در آن آخرین نسخه سیستم‌های مسیریابی را مشاهده کرد.


​​