تلفن همراه

با MWC 2015: ابتکار جدید اپل، تبدیل صفحه نخست وبسایت به گالری تصویر آیفون 6

منبع: دیجی کالا
در حالی که توجه تمام دنیا به کنفرانس جهانی موبایل است و سامسونگ هم در این کنفرانس گوشی جدید خود یعنی گلکسی اس6 را با که به دوربین فوق‌العاده‌ای مجهز شده، معرفی کرد، و در حین کنفرانس معرفی به مقایسه دوربین گوشی جدید خود با آیفون پرداخت، اپل بلافاصله در سایت خود به صورت نامحسوس به این موضوع واکنش نشان داده است.
 
دیشب و در کنگره جهانی موبایل، سامسونگ از گوشی های جدید خود یعنی Galaxy S6 و Galaxy S6 edge رونمایی کرد. در حین مراسم معرفی گوشی ها و در زمانی که مجری برنامه در مورد دوربین Galaxy S6 صحبت میکرد، مقایسه دوربین این گوشی با iPhone 6 Plus همگان را متعجب نمود. اما کمپانی اپل که چندان رقبتی به مجادله مستقیم با سایر رقبا نشان نمیدهد، به طرز هوشمندانه ای به این اتفاق واکنش نشان داده. ااین کمپانی دست به ابتکار جالبی زده و صفحه اول وب‌سایت خود را به گالری تصاویر ثبت شده توسط آیفون 6 تبدیل کرده. تصاویری که کیفیت و ابتکار به‌کار رفته در آن‌ها نفس را در سینه حبس می‌کند و توسط افراد مختلف و با نرم افزار های متفاوت ثبت شده اند.
 
این مکان از وب‌سایت اپل، معمولا تصاویر رندر شده از محصولات اپل قرار می‌گرفتند و تا به حال اپل از این قسمت برای قرار دادن گالری تصاویر استفاده نکرده بود، اما این‌بار اپل سعی دارد که ثابت کند آیفون 6 می‌تواند تصاویر بهتری را در مقایسه با گلکسی اس6 و دوربین جدیدش، به ثبت برساند. 
در واقع معرفی گلکسی اس6 تهدیدی برای بازار آیفون 6 است، اما اپل در اقدامی ابتکاری و قرار دادن بیش از 77 تصویر که در بیش از 70 کشور جهان ثبت شده‌اند سعی بر این دارد تا ثابت کند آیفون 6 یک گوشی هوشمند پرطرفدار در سطح جهان است. تمامی این تصاویر جذاب، زیبا و دارای کیفیتی بی‌نظیر هستند و توجه به این نکته که این تصاویر در مدت 24 ساعت تهیه نشده‌اند و اپل برای این منظور از قبل آماده بوده است، جالب است.
 
 
برای دیدن همه عکس ها، میتوانید به سایت اپل (www.apple.com) مراجعه نمایید.

​​