تلفن همراه

Galaxy S6 edge بهترین محصول MWC شناخته شد

کنگره جهانی تلفن همراه(MWC 2015) به عنوان بزرگترین اتفاق موبایلی یک سال گذشته به کار خود پایان داد و در آن از گوشی‌های هوشمند پیشرفته‌ای مانند Galaxy S6 سامسونگ، Galaxy S6 Edge سامسونگ و HTC One M9 رونمایی شد.

 

به گزارش گروه اخبار خارجی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)، در این راستا مرکز GSM Arena نظرسنجی اینترنتی گسترده‌ای را روی کاربران جهانی انجام داد تا بهترین محصول عرضه شده در این گردهمایی موبایلی برگزیده شود و در پایان مشخص شد کاربران Galaxy S6 Edge را برنده این رقابت می‌دانند.

این گوشی هوشمند سامسونگ که نمایشگر لمسی آن از دو طرف روی بدنه خم شده است، به عنوان برترین محصول در کنگره جهانی تلفن همراه برگزیده شد و HTC One M9 در رتبه دوم این لیست قرار گرفت و Galaxy S6  نیز رتبه سوم را به خود اختصاص داد.

گوشی هوشمند One M9 که برای نخستین بار در این کنگره در معرض دید عموم قرار گرفت، شباهت‌های زیادی به مدل قبلی داشت و به گفته کاربران، تنها نکته‌ای که باعث شد رقیب کره‌ای رتبه اول لیست را به خود اختصاص دهد نمایشگر خمیده آن بود.

کارشناسان بر این باورند که عرضه این سه محصول طی چند ماه آینده می‌تواند بازار جهانی تلفن‌های همراه را با تحولات فراوان روبرو کند.


​​