تلفن همراه

HTC از شگفتی بزرگ رونمایی می‌کند

به طور قطع HTC یکی از کانون‌های توجه در کنگره جهانی تلفن همراه 2015 بود. این شرکت بزرگ تایوانی همچنان نیازمند آن است تا برای عرضه پرچمدار خود موسوم به One M9 توجه کاربران جهانی را جلب کند. این همان هدفی است که این روزها شعبه HTC در آمریکا دنبال می‌کند.

 

به گزارش گروه اخبار خارجی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)، شعبه HTC در آمریکا برنامه ترتیب داده است که طی آن مراسم ویژه در سیاتل آمریکا برگزار می‌شود. در دعوتنامه‌های ارسالی گفته شده است که در تاریخ 18 مارس HTC اخبار ویژه‌ای را منتشر می‌کند و طی آن آگهی‌های تبلیغاتی با عنوان HTC Uh-Oh Teaser منتشر شده است.

در این مراسم همچنین قرار است از بهترین گوشی ساخته شده در این شرکت موسوم به HTC One M9 برای کاربران آمریکایی رونمایی شود.

این همان اتفاقی است که «جیسون مکنزی» مدیر شعبه آمریکایی HTC برای کاربران خود ترتیب داده است. او در این زمینه توئیت‌های مختلفی را نیز منتشر کرد و در آن از «شگفتی بزرگ» برای رونمایی از One M9 خبر داد.

اگرچه این گوشی هوشمند در MWC 2015 معرفی شد، اما شایعات منتشر شده بر آن است مدل ویژه برای کاربران آمریکایی همراه با نمایشگر مبتنی بر کیفیت QHD عرضه می‌شود و لوازم جانبی اختصاصی مبتنی بر آن به دست کاربران می‌رسد.


​​