سخت‌افزار

امکان غیرفعال کردن ابزارهای پیش‌فرض به Galaxy S6 اضافه شد

همواره انتقادات فراوانی به رابط کاربری TouchWiz وجود دارد و بازخوردهای منتشر شده از سوی کاربران نشان می‌دهد که این سیستم بسیار شلوغ است و ابزارهای به‌صورت پیش‌فرض مبتنی بر آن عرضه می‌شود که کاربران هرگز آنها را مورد استفاده قرار نمی‌دهند.

 

به گزارش گروه اخبار خارجی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)، شرکت سامسونگ این روزها تلاش می‌کند مشکل مذکور را از میان بردارد و در پاسخ به انتقادات گسترده، اقدامات لازم را انجام دهد.

بر اساس اخبار جدید منتشر شده، صاحبان گوشی هوشمند Galaxy S6 هم‌اکنون گزینه‌ای را پیش‌روی خود می‌بینند که به کمک آن می‌توانند ابزارهای ناکارآمد که به صورت پیش‌فرض به عنوان بخشی از مجموعه گوشی عرضه می‌شود را غیرفعال کنند.

توجه داشته باشید که با این گزینه کاربران تنها می‌توانند ابزارها را «غیرفعال» کنند و امکان حذف آنها وجود ندارد. این در حالی است که به صورت معمول ابزارهایی که پس از خرید روی گوشی خود نصب می‌کنید، هر زمان که به آنه نیاز نداشته باشید به راحتی حذف می‌شوند.

گفته شده است که در این اقدام هر دو ابزارهای ارایه شده از سوی سامسونگ یا مایکروسافت در گوشی هوشمند Galaxy S6 می‌توانند غیرفعال شوند تا کاربر دیگر آنها را در منوی اصلی مشاهده نکند.

این ابزارها پس از غیرفعال شدن در لیست Application Manager موجود خواهند بود تا هر زمان که نیاز به استفاده از آنها بود، بتوانند به موقعیت قبلی باز گردند.


​​