تلفن همراه

LG G4 کمتر از یک ماه دیگر وارد بازار می‌شود

گوشی LG G4 برای مدت‌های طولانی موضوع اصلی اخبار فناوری در سراسر جهان بوده است و در آخرین شایعات با انتشار تصاویری از این محصول گفته شده است که از آپریل به دست کاربران جهانی می‌رسد.

 

به گزارش گروه اخبار خارجی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)، نکته قابل ملاحظه در این اخبار تاریخ اعلام شده برای عرضه گوشی است که گفته می‌شود کاربران می‌توانند آن را تا کمتر از یک ماه آینده زودتر از پیش‌بینی‌های قبلی خریداری کنند.

منابع آگاه از دفتر مرکزی ال‌جی در کره جنوبی اعلام کردند G4 از اواخر ماه آپریل وارد بازار می‌شود. این مسئله نشان می‌دهد مقامات این شرکت طی چند هفته آتی پرچمدار خود را به صورت رسمی معرفی می‌کنند.

سال گذشته گوشی G3 در ماه می معرفی و از ماه ژوئن فروش آن آغاز شد. بنابراین می‌توان نتیجه گرفت G4 پس از گذشت 10 ماه از زمان عرضه مدل قبلی وارد بازار می‌شود.

واضح است که این روزها ال‌جی از جانب سامسونگ و محصولات جدید آن بسیار تحت فشار است و دو گوشی هوشمند Galaxy S6 و Galaxy S6 Edge که از اواسط ماه آپریل به دست کاربران جهانی می‌رسند، می‌توانند توجه همگان را به خود جلب کنند و به همین خاطر ال‌جی باید هرچه سریع‌تر پرچمدار خود را عرضه کند.

این منابع آگاه می‌گویند بهترین گوشی بعدی ال‌جی مانند مدل قبلی نمایشگر لمسی 5 اینچی دارد که تصاویر در آن با کیفیت 2560 در 1440 پیکسلی به نمایش درمی‌آیند و البته این نمایشگر به صورت منحنی با شیب بالا به پایین ساخته شده است.

شرکت ال‌جی پیش‌بینی کرده است طی دوره زمانی یک سال 15 میلیون دستگاه گوشی هوشمند G4 را به فروش برساند که البته تا پایان سال 2015 احتمال می‌رود 9.2 میلیون دستگاه از این محصول فروخته شود.


​​