اینترنت و شبکه

دفاع جهانگرد از وزیر ارتباطات: واعظی به خاطر کار انجام شده کارت زرد گرفت

منبع: تسنیم
معاون وزیر ارتباطات گفت: وزیر ارتباطات اولین وزیری است که بخاطر کار انجام شده کارت زرد گرفته است.
 
نصر الله جهانگرد در حاشیه مجمع عمومی صاحبان سهام همراه اول در ارتباط با کارت زرد گرفتن وزیر ارتباطات و احیانا تغییراتی که در برنامه‌های توسعه‌ای از قبیل پهنای باند پیش خواهد آمد، گفت: شبکه در کشور موجود است و همین الان پرداخت بانکی یا ثبت‌نامی که صورت می‌گیرد نشاندهنده این است که از شبکه استفاده می‌کنید اما مساله این است که در این شبکه با ارتقا ظرفیت‌ها، خدمات باند پهن قرار دهیم.
رییس سازمان فناوری اطلاعات ایران با بیان اینکه با خدمات باند پهن خدماتی نظیر دولت الکترونیکی، آموزش و بهداشت نیز قابل ارایه است، گفت: آقای وزیر توضیحی در ارتباط با سوال نمایندگان در مجلس دادند اما سوال دوستان در مجلس با آنچه ارایه دادند متفاوت بود.
 
معاون وزیر ارتباطات با بیان اینکه نمایندگان در ابتدا گفتند چرا پیوست فرهنگی ندادید که گفتیم در جریان اجراست، در ارتباط با دیگر موضوعات گفت: اما در ارتباط با موضوعات پهنای باند و شبکه داخلی که مورد نظر نمایندگان بود، پیشرفت کار وجود دارد و به زودی هم اعلام می‌شود.
 
جهانگرد با بیان اینکه برنامه توسعه‌ای تعطیل نمی‌شود، ابراز کرد: اصل شبکه برقرار و ارتقا و تعریف آن مطرح است زیرا در شبکه‌ای زندگی می‌کنیم که برای سرویس‌دهی باید ارتقا یابد. توسعه شبکه مانند قطار در حال حرکت است و افزایش شبکه جزو بحث‌های جدید ماست.
 
وی بار دیگر با تاکید بر اینکه وزیر ارتباطات اولین وزیری است که بخاطر کار انجام شده کارت زرد گرفته است، گفت: پرزنتی که بعد از پاسخ وزیر در مجلس ارایه شد در فضای دیگری بود و به وزیر هم وقت صحبت داده نشد.

​​