تلفن همراه

روش‌های استعلام اعتبار و اعلام پایان بسته‏ های افزایشی اینترنت ایرانسل

منبع: دنیای اقتصاد

روش‏های متنوع استعلام و اعلام پایان اعتبار حجمی و زمانی بسته‌های اینترنت همراه ایرانسل از طریق پیامک، کددستوری (USSD) و نرم‌افزار کاربردی «ایرانسل من» تشریح شد.

در حال حاضر پایان اعتبار حجمی یا زمانی بسته‏های اینترنت همراه از طریق پیامک به مشترکین سیم‌کارت‏های دائمی و اعتباری اطلاع‌رسانی می‏شود.
براین اساس، رو به اتمام بودن حجم بسته‏های اینترنت همراه ایرانسل برای کاربران خدمات اینترنت همراه نسل 2، 3 و 4، از طریق پیامک طی دو نوبت به مشترک اطلاع‌رسانی می‏شود. همچنین آغاز محاسبه تعرفه خدمات اینترنت همراه مشترکان سیم‌کارت‏های دائمی بر اساس «تعرفه مصرف آزاد» هم طی پیامکی به اطلاع این دسته از مشترکین می‏رسد.
ضمن آنکه میزان باقی مانده اعتبار حجمی و زمانی بسته‏های اینترنت همراه ایرانسل، از طریق نرم‌افزار کاربردی «ایرانسل من» به صورت در لحظه برای مشترکین سیم‌کارت‏های دائمی و اعتباری قابل مشاهده است. اطلاع از میزان اعتبار زمانی و حجمی بسته‏های اینترنت همراه ایرانسل از طریق شماره گیری کددستوری #4*1*555* نیز در هر لحظه برای مشترکین سیم‌کارت‏های دائمی و اعتباری ایرانسل مقدور است. همچنین مشاهده باقی مانده اعتبار حجمی تمامی بسته‏های افزایشی و ترکیبی اینترنت با شماره‌گیری کددستوری #10*141* برای مشترکین سیم‌کارت‏های اعتباری ممکن است. اطلاعات بیشتر درخصوص خدمات و تنظیمات لازم برای استفاده از بستر اینترنت همراه مبتنی بر نسل 2، 3 و 4، تعرفه‏ها و بسته‏های افزایشی اینترنت همراه، بررسی قابلیت 3G و 4G گوشی، مناطق تحت پوشش و مودم‏های ایرانسل از طریق نشانی اینترنتی irancell.ir/ internet قابل‌مشاهده است.
 


​​