فناوری اطلاعات

سگا برخی از عناوین خود را از اپ استور و گوگل پلی حذف می کند

منبع: دیجیاتو
سگا، کمپانی بازی ساز ژاپنی، اعلام کرده که برخی از عناوین قدیمی اش را از روی اپ استورهای مختلف حذف خواهد کرد و تردیدی نیست که این تصمیم، تاثیر قابل توجهی بر فروشگاه های مجازی نامدار نظیر اپ استور اپل، گوگل پلی و استورهای آمازون و سامسونگ خواهد گذاشت.
 
این شرکت هنوز اعلام نکرده که کدام بازی ها از فروشگاه های یاد شده حذف می شوند، با این همه در اظهار نظر رسمی مدیران آن ذکر شده که احتمالا نسخه به روز شده ای از بازی هایی که قرار است حذف شوند، در آینده ارائه می گردد.
 
مدیران این کمپانی ژاپنی در وبلاگ رسمی خود از تصمیمشان در این رابطه خبر داده و اظهار داشتند که آنها لیست بازی ها را مورد ارزیابی قرار داده و تشخیص داده اند که برخی از آنها پایین تر استاندارد مد نظرشان قرار دارند.
 
در مورد کاربرانی که یکی از بازی های سگا را خریداری کرده اند و آن عنوان در لیست حذفی ها قرار دارد، باید بگوییم که همچنان امکان دانلود و بازی کردن آن عناوین وجود خواهد داشت، اما احتمال می رود که سازگاری لازم میان این بازی ها و آپدیت های آتی سیستم عامل ها وجود نداشته باشد.
 
جالب است بدانید که این خبر درست همزمان با اعلام تصمیم نینتندو (دیگر بازی ساز مشهور ژاپنی) برای عرضه ۵ بازی ویژه تلفن همراه تا ماه مارس ۲۰۱۷ و با تاکید بر کیفیت، منتشر می شود.

​​