فناوری اطلاعات

همکاری Salesforce و Sage برای عرضه راهکارهای ویژه شرکت‏‌های کوچک

منبع: همکاران سیستم
شرکت‏‌های Salesforce و Sage که هر دو از عرضه‌‏کنندگان راهکارهای کسب و کار هستند قصد دارند فناوری پردازش ابری در میان کسب و کارهای کوچک و متوسط را گسترش دهند.
 
                             
 
دو شرکت Salesforce و Sage از همکاری با یکدیگر برای عرضه خدمات پردازش ابری به کسب و کارهای کوچک و متوسط خبر داده‏اند. شرکت سیلزفورس غول عرضه‏‌کننده راهکارهای ابری مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) محسوب می‌‏شود و شرکت بریتانیایی Sage نیز به عرضه نرم‏افزارهای حسابداری و راهکارهای کسب و کار به شرکت‏‌های کوچک و متوسط شهرت دارد. این دو شرکت توافق کرده‌‏اند راهکارهای ابری جدیدی در حوزه مدیریت فروش و مدیریت خدمات مشتری برای کسب و کارهای کوچک و متوسط عرضه کنند. منابع خبری گزارش داده‌‏اند همکاری Salesforce و Sage ممکن است راه را برای همکاری‏‌های بیشتر و یا حتی ادغام این دو شرکت را در پی داشته باشد.
شرکت Sage بر اساس این شراکت راهبردی خواهد توانست یکی از راهکارهای خود در حوزه خدمات مشتری را که Sage Life نام دارد و تحت پلت‏فرم ابری Salesforce ۱ است، برای کسب و کارهای کوچک و متوسط عرضه کند. این راهکار به شرکت‌‏های کاربر اجازه می ‏دهد مدیریت داده‏‌های مربوط به کارکنان، مشتریان و تامین‏‌کنندگان منابع را در محیط‏‌های ابری انجام دهند.
استفن کلی، مدیر عامل شرکت Sage درباره این محصول جدید گفته است: دیگر نیازی نیست نرم‏‌افزارهای ویژه کسب و کارهای کوچک دارای سیستم‌‏های مختلف و پیچیدگی‌‏های خاص باشند. امروزه سادگی، قابلیت استفاده جمعی و آنی بودن از جمله ویژگی‏‌های این نرم‌‏افزارها است. وی همچنین گفته است: ما با Sage Life نوآوری‏‌های اجتماعی، همراه و ابری را که با پاسخگویی آنی و در لحظه همراه است، عرضه خواهیم کرد.

​​