تلفن همراه

آسان‌ترین گوشی هوشمند جهان برای تعمیرات داخلی

نگران تعمیر LG G4 نباشید

گوشی هوشمند LG G4 که آخرین پرچمدار این شرکت کره‌ای محسوب می‌شود این هفته روانه بازار جهانی شد و کارشناسان با انجام یک بررسی دقیق روی آن متوجه شدند که تعمیر این گوشی و باز کردن قطعات داخلی آن کار بسیار آسانی است.

 

این گوشی هوشمند به نمایشگر 5.5 اینچی از نوع IPS Quad HD مجهز شده است و نخستین محصول در بازار جهانی محسوب می‌شود که تراشه شش هسته‌ای Snapdragon 808 را در خود جا داده است و در بسیاری از کشورهای جهان کاربران هم‌اکنون می‌توانند آن را خریداری کنند.

اما بر خلاف بسیاری از گوشی‌های هوشمند پیشرفته امروزی، LG G4‌ به گونه‌ای طراحی شده است که جدا کردن قطعات داخلی آن دشواری چندانی ندارد و باتری توسط کاربر تعویض می‌شود. تفکر جداسازی آسان قطعات از یکدیگر در سیستم‌های داخلی هم لحاظ شده است و کارشناسان اعلام کردند این محصول از نظر تعمیر آسان‌ترین گوشی هوشمندی محسوب میشود که امسال روانه بازار شده است.

زمانی که قصد تعمیر این محصول وجود داشته باشد، سیستم‌های داخلی LG G4 به راحتی از یکدیگر جدا میشوند و تنها یک پیچ‌گوشتی معمولی می‌تواند این کار را ممکن کند.

بر این اساس اگر در آینده مشکلی برای صاحبان LG G4 پیش بیاید، بخش پشتیبانی و خدمات مربوطه در کوتاه‌ترین زمان این گوش را تعمیر می‌کند و حتی اگر اختلال مربوط به حسگر دوربین، نمایشگر، اسپیکر و ... هم باشد جای هیچ نگرانی وجود ندارد.


​​