رسانه‌های اجتماعی

لینکدین راهکار فروش خود را با راهکار CRM مایکروسافت یکپارچه کرد

منبع: همکاران سیستم
شرکت لینکدین، صاحب بزرگترین شبکه اجتماعی ویژه کسب و کارها از یکپارچگی راهکار Sales Navigator خود با راهکار مدیریت ارتباط با مشتری شرکت مایکروسافت خبر داده است.
 
شرکت لینکدین که سال گذشته راهکار Sales Navigator خود را با راهکار مدیریت ارتباط با مشتری شرکت سیلزفورس یکپارچه کرده بود، حالا از یکپارچه‌سازی آن با راهکار شرکت مایکروسافت در این حوزه خبر داده است. راهکار Sales Navigator یکی از ابزارهای لینکدین است که قابلیت‌هایی در حوزه فعالیت‌های مرتبط با فروش را به خدمات شبکه اجتماعی می‌افزاید. کاربران این راهکار به کمک این ابزار می‌توانند مشتریان خود را با سرعت بیشتری پیدا کنند و بر اساس ادعای لینکدین، چرخه فروش محصولات خود را کوتاه‌تر کنند.
 
یکپارچگی این محصول با راهکار شرکت مایکروسافت کار کاربران را آسانتر می‌کند و باعث می‌شود آنها نیازی به استفاده جداگانه از این دو سیستم نداشته باشند. بر اساس اعلام لینکدین، راهکار Sales Navigator از سه نسخه ۲۰۱۱، ۲۰۱۳ و ۲۰۱۵ راهکار مدیریت ارتباط با مشتری Dynamics CRM مایکروسافت (ابری و نرم‌افزاری) پشتیبانی می‌کند.
شرکت لینکدین پیش از این نیز نسخه اندرویدی راهکار Sales Navigator را عرضه کرده بود که از طریق اپ استور گوگل پلی قابل دسترسی است.

​​