تلفن همراه

شبکه اجتماعی برای عاشقان مسافرت

منبع: دنیای اقتصاد
تابستان فصل خوبی برای سفر کردن است. سفر به نقاطی که شاید تا به حال به آنجا سر نزده‌اید.
 
اگر در دوماه باقی مانده تابستان فرصتی برای سفر پیدا کرده‌اید اما نمی‌دانید چه شهری را انتخاب کنید می‌توانید از پیشنهادهای اپلیکیشن Minube استفاده کنید. این اپلیکیشن یک برنامه کاربردی برای افرادی است که عاشق گشت و گذار هستند.  با استفاده از این برنامه می‌توانید از تجربیات بیش از یک میلیون جهانگرد در بیش از ۲۰۰ شهر مختلف دنیا و بیش از ۶۰۰هزار نقطه‌ جهانگردی آشنا شوید.
 
در واقع Minube یک شبکه‌ اجتماعی است که کاربران آن می‌توانند تجارب شخصی خود را به همراه اطلاعات تکمیلی از مناطق گردشگری سراسر جهان با دیگران به اشتراک گذاشته و همچنین از اطلاعات دیگران نیز استفاده کنند. بعد از اینکه  اپلیکیشن را روی گوشی خود نصب کردید، این اپ از شما می‌پرسد که دوست دارید به چه مکانی سفر کنید، در نهایت پس از وارد کردن نام منطقه مورد نظر، لیست کاملی از اطلاعات آن منطقه به همراه نظرات افرادی که در آنجا بودند برای شما به نمایش گذاشته می‌شود که این اطلاعات می‌تواند به شما هنگام سفر کمک زیادی کند.
 
این اپلیکیشن علاوه بر اینکه اطلاعات مناطق مختلف در سراسر دنیا را به صورت کاملا جالب و جدیدی در اختیار شما می‌گذارد، می‌تواند در نقش یک راهنمای محلی نیز به شما امکاناتی ارائه کند. برای  مثال  شما می‌توانید با انتخاب گزینه To Eat از طریق این اپ بهترین رستوران یا غذاخوری را در منطقه مورد نظر خود پیدا کنید.
 
همچنین در این اپلیکیشن می‌توانید بهترین مکان برای مسافرت، بهترین هتل، بهترین مکان‌های دیدنی یک شهر و... پیدا کنید.  البته این اپ بیشتر می‌تواند مناسب افرادی باشد که شهرهایی خارج از ایران را برای مسافرت انتخاب می‌کنند. کاربران سیستم‌عامل اندروید و ios‌ به صورت رایگان امکان استفاده از این اپلیکیشن جالب را دارند. برای استفاده از امکانات این سرویس می‌توانید به سایت www.minube.net هم سر بزنید.

​​