تلفن همراه

قیمت گلکسی S6 و گلکسی S6 Edge کاهش می یابد

منبع: زومیت
سامسونگ در جریان کنفرانس مالی مربوط به ارائه‌ی گزارش مالی فصل دوم ۲۰۱۵، علاوه بر تایید تلویحی عرضه‌ی پرچمداران جدید با صفحه‌ی نمایش بزرگ در نیمه‌ی دوم سال اعلام کرد که قیمت گلکسی اس ۶ و گلکسی اس ۶ اج را نیز کاهش خواهد داد.
 
ساعاتی پیش سامسونگ گزارش مالی مربوط به سه ماهه‌ی دوم سال جاری میلادی را منتشر کرد. با وجود افزایش درآمد و سود این کمپانی در مقایسه با فصل پیش از آن، سامسونگ در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته عملکرد چندان درخشانی را از خود نشان نداده است. در واقع می‌توان به روشنی دید که گلکسی اس ۶ و گلکسی اس ۶ اج نتوانسته‌اند آنچنان که باید وضعیت سامسونگ را به روزهای طلایی گذشته بازگردانند.
 
سامسونگ در جریان کنفرانس مالی‌اش تلویحا تایید کرد که در نیمه‌ی دوم سال ۲۰۱۵ پرچمدارانی را با صفحه‌ی نمایش بزرگ روانه‌ی بازار خواهد کرد. انتظار می‌رود این کمپانی گلکسی اس ۶ اج پلاس را به همراه گلکسی نوت ۵ در ۱۳ آگوست یا ۲۲ مرداد ماه معرفی کند. یکی از موارد جالب توجه دیگری که در این کنفرانس مطرح شد، تجدید نظر در قیمت‌های گلکسی اس ۶ و گلکسی اس ۶ پلاس است. به نظر می‌رسد سامسونگ می‌خواهد با عرضه‌ی پرچمداران جدید و کاهش قیمت دو پرچمدار عرضه شده در نیمه‌ی اول سال به استقبال آیفون‌های جدید اپل برود.
 
نظر شما در این خصوص چیست؟ آیا کاهش قیمت می‌تواند فروش محصولات سامسونگ را افزایش دهد؟

​​