تلفن همراه

دعوتنامه اپل برای کنفرانس 9 سپتامبر ارسال شد

بالاخره تایید شد کنفرانس بعدی اپل در تاریخ 9 سپتامبر و در سالن بزرگ «بیل گراهام» در شهر سانفرانسیسکو برگزار می‌شود. شرکت اپل از هم‌اکنون ارسال دعوتنامه برای شرکت در این مراسم را آغاز کرده است که پیش‌بینی می‌شود طی آن مدل‌های جدید گوشی هوشمند آیفون و شاید iPad جدید معرفی شود.

 

به گزارش گروه اخبار خارجی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)، در این دعوتنامه هیچ اطلاعاتی در مورد اقداماتی که اپل طی کنفرانس خود انجام می‌دهد منتشر نشده است و به همین خاطر مراکز خبری همچنان به گمانه‌زنی‌های خود ادامه می‌دهند. البته اپل از قبل گفته بود که کاربران کنجکاو می‌توانند سوالات خود در مورد کنفرانس مذکور را از دستیار دیجیتالی Siri بپرسند.

البته زمانی که از دستیار دیجیتالی Siri پرسیده می‌شود، او فقط پاسخ می‌دهد که اپل در نظر دارد در تاریخ 9 سپتامبر یک اتفاق بزرگ را انجام دهد.

شرکت اپل قصد دارد ساعت 10 صبح به وقت آمریکا این کنفرانس را آغاز کند. اگر به سال‌های قبل رجوع کنیم، این شرکت به جز مدل جدید آیفون می‌بایست سیستم عامل رایانه‌ای OS X EL Capitan، سیستم عامل موبایلی iOS 9 و سیستم عامل مخصوص فناوری‌های پوشیدنی watchOS 2 را هم طی همین کنفرانس عرضه کند.


​​