تلفن همراه

بلک‌بری Good Technology را برای تقویت خدمات سازمانی خرید

بلک‌بری اعلام کرد شرکت Good Technology که در زمینه تولید ابزار پست الکترونیکی موبایلی فعالیت می‌کند را با پرداخت 425 میلیون دلار پول نقد خریداری خواهد کرد.

 

به گزارش گروه اخبار خارجی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)، بلک‌بری توضیح داد که با در اختیار گرفتن فناوری Good پلتفرم ایمن و یکپارچه مجهز به انواع ابزارهای کاربردی را برای انواع گوشی‌ها مبتنی بر سیستم‌های عامل ارایه می‌دهد. این پلتفرم می‌توان از انواع سیستم‌های امنیتی که توسط دولت‌های سراسر جهان ارایه می‌شود پشتیبانی کند و مبتنی بر زیرساخت‌های موبایلی مختلف خدمات خود را ارایه دهد.

شرکت بلک‌بری با در اختیار گرفتن این فناوری می‌تواند توانایی‌های خود را برای ارایه خدمات موبایلی مبتنی بر انواع پلتفرم‌های موجود افزایش دهد و راهکارهای بیشتری در اختیار کاربران سازمانی بگذارد.

شرکت بلک‌بری بر اساس آخرین برنامه‌ریزی‌های خود تصمیم گرفته است فناوری Good را برای توسعه راهکارهای استفاده از دستگاه‌های موبایلی شخصی در محل کار(BYOD)، رابط‌های کاربری مختلف و سیستم‌های عامل متفاوت مورد استفاده قرار دهد.

پلتفرمی که شرکت Good Technology هم اکنون در اختیار دارد قابلیت‌های فراوانی را شامل می‌شود که بیش از 2000 شرکت نرم‌افزاری مستقل روی آن کار می‌کنند و ابزارهای خود را متناسب با آن توسعه می‌دهند.

«جان چِن» مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره بلک‌بری در این خصوص گفت: «شرکت بلک‌بری با خرید Good بزرگترین مشکل مدیران اطلاعاتی امروزی را به راحتی حل می‌کند و به خصوص برای صنایع مرتبط خدمات ویژه ارایه می‌دهد: مدیریت ایمن دستگاه‌ها روی پلتفرم‌های مختلف. با ارایه قابلیت چندپلتفرمی برای ابزارهای موردنظر، کاربران سازمانی در جریان استفاده از انواع دستگاه‌های موبایلی با مشکلی مواجه نخواهند شد».


​​