تلفن همراه

گوشی هوشمند با دو نمایشگر مجزا در قسمت پشت و جلو

سومین مدل گوشی‌های YotaPhone را چینی‌ها می‌سازند

شرکت روسی Yota Devices که نخستین گوشی هوشمند جهان مجهز به دو نمایشگر در قسمت پشت و جلو را با نام YotaPhone تولید کرد و چندی پیش نسل دوم این محصول را با نام YotaPhone 2 در اختیار کاربران گذاشت، تلاش می‌کند مدل جدید این محصول را به دست کاربران جهانی برساند.

 

به گزارش گروه اخبار خارجی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)، این شرکت از انعقاد قرارداد جدیدی با شرکت چینی ZTE خبر داده است تا وظیفه تولید نسل سوم گوشی‌های خود را که احتمالا با نام YotaPhone 3 عرضه می‌شود، به آنها بسپارد.

این شرکت روسی با انتشار بیانیه‌ای توضیح داد: «همکاری جدید عرضه جهانی نسل جدید گوشی YotaPhone را باعث می‌شود و همچنین توسعه دستگاه‌ها و نرم‌افزارهای موبایلی جدید هم به دنبال آن صورت می‌گیرد». لازم به ذکر است گوشی YotaPhone تاکنون در کشور سنگاپور تولید می‌شد.

این طور که منابع آگاه در گزارش‌های مختلف اعلام کردند، سومین مدل از سری گوشی‌های YotaPhone فصل نخست سال آتی میلادی روانه بازار می‌شود که البته هنوز هیچ تاریخ دقیقی در این زمینه تایید نشده است.

پیش‌بینی شده است در مرحله نخست 100 هزار دستگاه از این گوشی هوشمند ساخته شود و در صورت استقبال کاربران این محصول به تولید انبوه برسد.


​​