تلفن همراه

با 400 دلار آیفون 6s را با بدنه طلا در اختیار بگیرید

شرکت اپل پس از یک سال انتظار در تاریخ 9 سپتامبر مدل جدید گوشی هوشمند آیفون را در دو نسخه مجزا با نام‌های آیفون 6s و 6s Plus معرفی کرد که البته از نظر ظاهری شبیه به مدل قبلی بود و از نظر امکانات داخلی هم پیشرفت قابل ملاحظه‌ای در آنها صورت نگرفت.

 

به گزارش گروه اخبار خارجی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)، همزمان با این اتفاق شرکت ویتنامی Karalux اعلام کرد که به زودی مدل لوکس گوشی هوشمند آیفون 6s را روانه بازار می‌کند. این گوشی هوشمند به یک قطعه طلا مجهز شده است و بنابراین می‌بایست هزینه بیشتری برای آن پرداخت کرد.

شرکت Karalux اقدامی انجام داده تمام علاقمندان به دستگاه‌های موبایلی لوکس را متعجب کرده است. این شرکت مدل لوکس آیفون 6s مجهز به طلا را با قیمت ارزان روانه بازار می‌کند.

از آنجایی که شرکت اپل مدل جدید گوشی هوشمند خود را کاملا شبیه به مدل قبلی طراحی کرده است، ممکن است اطرافیان شما تشخیص ندهند گوشی جدید خریداری کرده‌اید. اما شرکت Karalux این مشکل را حل می‌کند. این شرکت ویتنامی به مشتریان خود اعلام کرده است که برای بخش پشتی بدنه آیفون 6s  طراحی متفاوت در نظر گرفته شود تا تفاوت آن با مدل قبلی مشخص شود.

شرکت Karalux اعلام کرد به‌ازای هر گوشی هوشمند آیفون 6s بین سه تا چهار ساعت زمان صرف می‌کند تا یک قطعه طلای 24 عیار را به رنگ صورتی-طلایی آن متصل کند. هزینه این کار معادل 400 دلار محاسبه شده است و تا کاربران بتوانند آرم شرکت اپل را روی گوشی هوشمند خود با طلا در اختیار بگیرند.


​​