فناوری اطلاعات

ارائه تسهیلات به اعضای سازمان برای حضور در پاویون ایران در جیتکس 2015

منبع: سازمان نصر کشور
پیرو مذاکرات سازمان نظام صنفی رایانه ای (نصر) کشور با کریدور خدمات صادرات محصولات دانش بنیان کارگزار معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، شرایط بهره مندی از تسهیلات حضور در پاویون ایران در نمایشگاه جیتکس آسان تر شد.
 
در حاشیه برگزاری دومین نمایشگاه نقش آفرینی زنان در اقتصاد پایدار، تفاهم میان سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور و کریدور خدمات صادرات محصولات دانش بنیان کارگزار معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری وارد فاز جدیدی شد. به این ترتیب تمامی علاقه مندان حضور در پاویون ایران در نمایشگاه جیتکس در صورت عضویت در سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور می توانند از تسهیلات این نهاد بهره مند شوند.
 
شرکت های علاقه مندی که حایز شروط ذیل باشند، می توانند تا سقف 70 درصد از هزینه های نمایشگاهی مانند غرفه سازی، حمل و نقل کالاهای نمایشگاهی را به صورت کمک هزینه دریافت کنند.
شرکت های عضو سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور در صورت دارا بودن شرایط ذیل می توانند از این تسهیلات بهره مند شوند:
 
توانمندی مالی جهت تأمین هزینه‌ها (الزامی)
داشتن سایت انگلیسی (الزامی)
داشتن کاتالوگ انگلیسی برای محصولات صادراتی (الزامی)
داشتن نماینده‌ای مسلط به زبان انگلیسی و مفاهیم اساسی بازرگانی (الزام)
داشتن سابقه صادرات (دارای اولویت)
داشتن گواهی‌های بین‌المللی برای محصولات صادراتی (دارای اولویت)
گذراندن دوره‌های آموزشی مرتبط با صادرات (دارای اولویت)
 
اعضای سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور، می توانند آمادگی خود را برای حضور در این رویداد بین المللی از طریق ایمیل info@irannsr.org اعلام کنند. سی و پنجمین نمایشگاه جیتکس از 26 تا 30 مهر ماه سال جاری درهفته فناوری امارات مصادف با 18 تا 22 اکتبر 2015 در برگزار خواهد شد.
 

​​