فناوری اطلاعات

شانزدهمین نمایشگاه تله‌کام فردا افتتاح می‌شود

منبع: ایسنا
نمایشگاه ایران تله کام 2015 طی روزهای چهار تا هفت مهر ماه برگزار خواهد شد.
 
این نمایشگاه مانند سالهای گذشته در محل دائمی نمایشگاههای بین‌المللی تهران برگزار خواهد شد و در قالب آن شرکت های مخابراتی و اپراتورهای فعال ارتباطی کشور حضور یافته و به ارائه و معرفی خدمات خود خواهند پرداخت.
 
بنا بر آنچه تا کنون اعلام شده، در این نمایشگاه 212 شرکت و واحد تولیدی داخلی و 80 شرکت خارجی یا نمایندگیهای آنان از 18 کشور جهان، آخرین دستاوردهای خود را در زمینه ارتباطات، مخابرات و فناوری اطلاعات در معرض دید کارشناسان و علاقه مندان قرار می دهند.
 
اسلواکی، امارات متحده عربی، ایتالیا، آلمان، تایوان، ترکیه، جمهوری چک، چین، روسیه، سنگاپور، سوئیس، صربستان، فرانسه، کرواسی، لهستان، لیتوانی، مالزی و هند کشورهایی هستند که در شانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنایع مخابرات و اطلاع رسانی «ایران تله کام 2015» حضور و مشارکت دارند.
 
در این نمایشگاه، علاوه بر افزایش تعداد شرکتهای داخلی، تعداد کشورها و شرکت خارجی نیز در مقایسه با سال گذشته حدود 30 درصد افزایش یافته است.
 
شانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنایع مخابرات و اطلاع رسانی «ایران تلکام 2015» در سالنهای 6 و 7، 8 و 9، 10 و 11، 12 و 13، 14 و 15 ، 27، 25A و فضای باز نمایشگاهی برگزار شده و برای تسهیل بازدید علاقمندان، سالنهای نمایشگاه به صورت تفکیکی در اختیار شرکت ها قرار گرفته است که بر این اساس، سالن 6 بصورت اختصاصی در اختیار شرکت مخابرات ایران و شرکتهای زیر مجموعه های آن شرکت قراردارد.
 
سالن 7 بصورت اختصاصی در اختیار شرکت ارتباطات سیار ایران (همراه اول) و شرکتهای زیر مجموعه آن شرکت قرار گرفته و سالن 27 به صورت اختصاصی در اختیار شرکت خدمات ارتباطی ایرانسل قرار دارد. سالن 25آ به صورت اختصاصی در اختیار شرکت خدمات ارتباطی رایتل و سالن 9-8 بصورت اختصاصی در اختیار وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و شرکتهای زیر مجموعه آن قرار گرفته است.
 
شرکت کنندگان خارجی یا نمایندگیهای آنها نیز عمدتا quotation mark در سالن 11-10 استقرار یافته و بخشی از سالن 11-10 و سالنهای 13-12 و 15-14 تحت پوشش شرکت کنندگان بخش خصوصی فعال در زمینه صنعت مخابرات و ارتباطات است.
 
عرضه و معرفی آخرین دستاوردها و توانمندی شرکتها، تولید کنندگان و متخصصین داخلی، ارائه آخرین دستاوردهای کشورهای خارجی در زمینه صنعت مخابرات، ارتباطات و اطلاع رسانی، فراهم آوردن بستر مناسب برای انتقال بیشتر فناوریهای روز به کشور از مهمترین اهداف برگزاری این نمایشگاه اعلام شده است.

​​