تلفن همراه

مدیر عامل اپراتور سوم تلفن همراه: دسترسی به 4G نیاز به تعویض سیم‌کارت ندارد/ ارائه بسته‌های اینترنتی ارزان

منبع: ایسنا
مدیر عامل اپراتور سوم تاکید کرد که سیم‌کارت‌های این اپراتور به گونه‌ای طراحی شده که امکان دسترسی به نسل چهار را داراست و برای استفاده از 4G نیازی به تعویض این سیم‌کارت‌ها نیست.
 
مجید صدری صبح امروز در نشستی خبری در نمایشگاه تلکام به ارائه‌ی توضیحاتی کوتاه پرداخت و اظهار کرد: ارائه خدمات نسل چهار در حال حاضر به‌طور آزمایشی در شهرهای تهران، کیش و مشهد در حال انجام است و طبق برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته قرار بر آن است که تا پایان سال جاری 15 شهر به خدمات نسل چهار دسترسی داشته باشند.
 
وی همچنین درباره سفر اخیر مسوولان اپراتور اورنج فرانسه به ایران و صحبت‌های وزیر ارتباطات مبنی بر مذاکره یکی از اپراتورها با این شرکت اظهار کرد: ما با گروه‌های مختلفی در حال مذاکره هستیم و در این میان بیشتر به دنبال بهره‌گیری از نیروی فنی و تکنولوژی آنها هستیم.
 
مدیر عامل اپراتور سوم در ادامه‌ی صحبت‌های خود در پاسخ به خبرنگار ایسنا درباره وعده کاهش تعرفه‌های اینترنت رایتل از مهرماه امسال توضیح داد: در این راستا بسته‌های جدید ما با قیمت‌هایی بسیار پایین‌تر ارائه شده است.
 
صدری همچنین یادآور شد: اپراتور سوم در زمینه‌ی همکاری با اپراتورهای مجازی در حال گفت‌وگو با برخی شرکت‌هاست و از سوی دیگر در فعالیتی مشترک با سازمان تامین اجتماعی به دنبال ارائه سیم‌کارت‌های ویژه تامین اجتماعی است.

​​