تلفن همراه

حقوق مدیران سامسونگ به شدت کاهش یافته است!

منبع: ترنجی
مدیران سامسونگ امسال با افت شدید در آمد روبه رو شده اند و متاسفانه همین کاهش حقوق باعث شده تا با یک تأثیر مستقیم، محصولات این شرکت با کاهش چشم گیر فروش مواجه شوند. بر طبق جدیدترین گزارش منتشر شده که از درآمد اعضای هیئت مدیره‌ی این شرکت پرده بردارشته است، واوه هیون جانشین هیات رئیسه با درآمدی سالیانه  ۳.۲۵ میلیون دلار، در حالی که درآمد سال پیش او دقیقاً دو برابر این مبلغ بوده است رتبه ی اول بیشترین درآمد را در بین کارمندان سامسونگ به خود اختصاص داده بود.
 
یو بو کیون رئیس بخش تجارت محصولات الکترونیکی نیز با یک میلیون کاهش حقوق نسبت به بازه مشابه در سال قبل اکنون 2 میلیون دلار درآمد سالانه دارد و این میزان درآمد، به ناچار او را در مقام دوم جای داده است. اما شاید در رتبه‌ی سوم بیشترین کاهش درآمد مشمول شین جانگ گیونگ، مدیر تجارت موبایل سامسونگ است که درآمد فعلیش را به حدود یک پنجم درآمد سال قبلش تنزل داده است.
 
قطعاً این افت مبالغ حقوقی می‌تواند تأثیر بسزایی در فروش محصولات سامسونگ داشته باشد البته اکنون هم شاهد کاهش فروش سامسونگ هستیم و این موضوع  به حدی جدی شده است که شایعاتی مبنی بر اخراج چند تن از مدیران عالی رتبه این شرکت به گوش می‌رسد. آیا به نظر شما می‌شود پیش بینی کرد که سامسونگ تا چند سال آینده همچنان بتواند به حیات خود در همه صنایعی که در دست دارد ادامه دهد؟

​​