تلفن همراه

گوشی‌های جدید HTC را پیش از ورود به بازار آزمایش کنید

شرکت HTC طرح جدیدی را با نام HTC Preview معرفی کرد که در آن پیش‌نمایش اولیه محصولات مورد آزمایش قرار می‌گیرند. در این طرح دستگاه‌ها و نرم‌افزارهایی که هنوز وارد بازار نشدند،‌ توسط کاربران آزمایش می‌شوند.

 

به گزارش گروه اخبار خارجی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)، شرکت HTC به دنبال فروش اندک و کاهش درآمدهای خود از این طریق می‌کوشد محبوبیت بیشتری نزد کاربران کسب کند و با مطرح کردن این پروژه بتواند محصولات بهتری در اختیار کاربران بگذارد. این یک روش کارآمد محسوب می‌شود ت HTC به واسطه آن بتواند ارتباط نزدیک‌تری با کاربران برقرار کند.

سایت اینترنتی مربوط به طرح HTC Preview اعلام کرد که این شرکت علاقه زیادی به یافتن افرادی دارد که دید طراحی داشته باشند و محصولات آن را با نگاه متفاوت بررسی کنند. این شرکت تایوانی تمایل دارد در این طرح با کاربرانی که می‌توانند از نظر طراحی، فناوری، دسترسی به امکانات و ... محصولات آن را تحلیل کنند ارتباط نزدیک برقرار کند.

بر این اساس هر کاربری که در این طرح ثبت‌نام کند می‌بایست مشخصات کامل خود را به شرکت HTC بدهد و سیستم سخت‌افزاری یا نرم‌افزاری مربوطه را در قالب دستگاه اصلی خود مورد استفاده قرار دهند.

این طرح هم‌اکنون در آمریکا، اروپا و آسیا به اجرا درآمده است. بر این اساس اگر ساکن این مناطق هستید می‌توانید به شرکت‌های مخابراتی طرف قرارداد با HTC یا فروشگاه‌های این شرکت مراجعه کنید تا دستگاه‌های مربوطه را برای آزمایش در اختیار بگیرید.


​​