اپلیکیشن

با بازی Minecraft تماس واقعی برقرار کنید

میزان خلاقیت و نوآوری که در بازی Minecraft به کار می‌رود همیشه زبان‌زد بوده است و این بار نیز قابلیت جدیدی در این بازی ارایه شده که همه کاربران را متعجب کرده است.

 

به گزارش گروه اخبار خارجی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)، شرکت مخابراتی Verizon در آمریکا اعلام کرد همکاری‌های جدیدی را با مایکروسافت به عنوان توسعه‌دهنده بازی Minecraft انجام داده است تا به موجب آن کاربران بتوانند از داخل محیط بازی و در جریان پیشبرد مراحل مختلف با دنیای واقعی تماس تلفنی برقرار کنند.

بر این اساس حین انجام بازی شما می‌توانید با اعضای خانواده خود تماس بگیرید یا حتی سلفی‌های داخلی بازی Minecraft را برای دوستان خود ارسال کنید.

دنیای باز Minecraft به کاربران امکان می‌دهد تا بتوانند طی زمان محدودی که در اختیار دارند، اشیاء مشابه را در کنار یکدیگر قرار دهند. این بازی از جمله فضاهایی محسوب می‌شود که ذهن کاربر را درگیر می‌کند و او را مجبور می‌کند برای پیشبرد مراحل مختلف از خلاقیت خود استفاده کند.

برای آنکه بتوانید از داخل بازی Minecraft با دنیای واقعی تماس تلفنی برقرار کنید، یک سرور اختصاصی راه‌اندازی شده است که با نام Boxel شناخته می‌شود. این سرور می‌تواند اطلاعات مربوط به صفحات اینترنتی و تصاویر ویدیویی را به بلوک‌های Minecraft تبدیل کند تا به عبارت دیگر شما بتوانید با دنیای واقعی تماس تصویری هم داشته باشید.


​​