تلفن همراه

اسمارت فونی با روکش طلای ۲۴ عیار عرضه شد

منبع: دنیای اقتصاد
یک شرکت ویتنامی از عرضه محصول جدید بلک بری با روکش طلای ۲۴ عیار خبر داده است.شرکت ویتنامی که در ساخت و تولید گوشی‌های طلا کاری شده شهرت دارد، از عرضه نسخه روکش شده محصول بلک‏ بری Priv با طلا خبر داده است. 
 
بلک‏ بری Priv محصول متفاوتی از این کمپانی است، زیرا اولین تجربه عرضه اسمارت فونی با پلت‌فرم اندروید محسوب می‌شود که مدتی پیش مشخصات آن اعلام شده بود. بلک‏بری Priv از صفحه کلید فیزیکی متفاوتی نسبت به سایر محصولات اندرویدی برخوردار شده که قابل توجه است. اکنون شرکت ویتنامی Karalux که سابقه فعالیت بر محصولات قبلی بلک بری مانند بلک بری پاسپورت یا Q10 را داشته از طلا کاری محصول اخیر این کمپانی یعنی بلک‏‌بری Priv با طلای ۲۴ عیار خبر داده است. فروش بلک‏ بری Priv از ۵ دسامبر برابر با ۱۴ آذر ماه در ویتنام آغاز خواهد شد و همزمان با فروش این محصول، کمپانی Karalux نیز به عرضه نسخه لوکس آن می‌پردازد.
 
شرکت ویتنامی اعلام کرده است، کار برای تغییر شکل روی این محصول نسبت به سایر اسمارت فون‌ها بسیار دشوارتر بوده است. اما کاربران ویتنامی با پرداخت ۳۵۵ دلار می‌توانند، اسمارت‌فون هایشان را با طلای ۲۴ عیار مزین کنند. قیمت این اسمارت فون لوکس و طلایی برای ویتنامی‌ها حدود ۱۱۰۰ دلار خواهد بود، ولی برای کاربران سایر کشورها حدود ۱۳۵۰ دلار است.

​​